Sonunda!!!Artık imanlıyım

• Bu konu 8 izleyen ve 15 yanıt içeriyor.
15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 16)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Merhaba arkadaşlar…Artık İsa Mesih benim kurtarıcım ve rabbimdir.Ona sonsuz bir sevgiyle bağlıyım.Haleluyah…

Anonim
    Pasif

Kutlarim seni Patrick kardesim. Hayatindaki en önemli büyük karar bu. Rab bimiz seni aileni avuclarinin icinde korusun ve büyütsün diliyorum. Amiiin

Anonim
    Pasif

Çok sevindim Patcrik,
    İnanın, ümidi kesmiştim. Rab’be şükürler olsun ki O kesmedi. Aramıza hoş geldin. Rab seni korusun ve bereketlesin.
    Sevgiler.

Anonim
    Pasif

Aramıza hoşgeldiniz kardeşim.RAB Seni Bereketlesin.Esen Kal Kardeşim †

Anonim
    Pasif

Tanrım, senin eşsiz sevgin,ömürden güzeldir.
    Senin avlularında bir gün,
    bu dünya da, bin günden, daha iyidir.

Ya RAB, PatCrik Kardeşimizi de.. avlularına aldığın için, adına yücelikler olsun.
    İman ediyorlar ve biliyorlar Ki..RAB, İSA MESİH sen,
    TANRI’nın Kutsalısın.
    ve tek kurtarıcısın.

Anonim
    Pasif

Herkese çok teşekkürler.sevgili kemal abi ben kaç defa vazgeçmeye çalıştım İSA’dan ama olmuyor…İşte meğer ne kadarda etle tırnak gibiymişiz tanrıyla.Artık onunla barışığım.
    Şükürler olsun

Armagan
    Anahtar yönetici

Sevgili kardesim Patric,

Isa Mesih icin vermis oldugun hayatinin bu en buyuk karari icin seni kutluyorum. Hic bir karar Isa Mesih’i Rab ve Kurtarici olarak kabul etmekten daha onemli ve buyuk olamaz. Iman ailemize, Tanri’nin Egemenligine hosgeldin!

hrturk

Anonim
    Pasif

Sevgili Patric,
    İsa Mesih’i Rab ve Kurtarıcın olarak kabul etmen hem bizleri, hem de gökteki melekleri çok sevindirdi. Rabbimiz seni bereketlesin, korusun ve güçlü bir tanığı olarak canların kurtuluşu için kullansın.

Sevgilerimle

Anonim
    Pasif

Hepinize çok teşekkür ederim.Özel sebeplerden dolayı hemen vaftiz olmayı düşünmüyorum fakat kilisede pazar ibadetine katılmayı çok arzuluyorum…
    Hepinize teşekkürler.

Anonim
    Pasif

muslumanmiydiniz bundan once sayin patcrik?

Anonim
    Pasif

Sayin Samet 55 PaTC rik in daha önce neye inanip inanmadigi kendi özelidir. Ne kimsenin sorma hakki ne de PaTC rikin böyle sorulara cevap verme yükümlülügü zorunlulugu var.

Anonim
    Pasif

Kardeş Mustifi,
    Samet55 Kardeşin, bu daha İkinci Mesaji..Merak edemezmi ne var sorduysa.
    Belkide, duyacağı her hangi bir Şey, Samet55’te teşvik olacak..
    Bizler bile, Tanıklıklarımızı, teşvik olsun diye veriyoruz Öyle degilmi..!

Burda, Samet55 ‘ın sorusuna, Sayın PatCrik ,cevap verir ya da vermez O’ onun Kendisine ait bir konudur.

Bakın, Kardeş Mustifi, RAB’bimiz olmuyacak,akla gelemeyen çok şeyi kullanmıştır.bunu da unutmayalım.
    Esenlikle Sevgili Mustifi..
    Hoşgeldin,Sevgili Samet.

Anonim
    Pasif

Haklisin Saba kardesim. PaTC rik in icinden gelirse cevap verebilir tabi.Tamamen onun özgür istemine bagli. Bilmeden bir kusur islediysem bugüne dek elbette ictenlikle özür dilerim. Kusursuzluk Rab bimizindir. Ona hamd olsun. Amiin

Anonim
    Pasif

Sevgili Mustifi ..
    Duyarlı davranışın için sağol kardeşim.Sen özür dileyecek bir şey yapmadın ki özür diliyorsun..Uslubun ve içten tavrın için ,asıl ben sana teşekkür ediyorum.İnsan’ız,hangi birimiz hata yapmıyoruz ki.sade ve güzel yazıların bereket verici,RAB her zaman yolunu açsın.
    Esenlikle.

Anonim
    Pasif

Tekrar merhaba arkadaşlar,özür dilerim bir süre yoktum cevap veremedim.Sevgili samet55,ben ilk olarak müslümandım ve böyle gidiyordum hiçbir sorunum yoktu inancımla fkat anladım ki ne namaz nede başka bir amaç beni ruhsal açıdan rahatlatmıyor ve de tatmin etmiyordu.Dinleri iyice araştırmaya karar verdim.Sebebini bilmiyorum ki dinleri araştırırken İslamdan da uzaklaşıyordum.Dinleri araştırıken dinlerin kuralları hakkında eleştiri yaparken aklımda olan İslam düşüncesi dinleri tam anlamıyla anlamaya bir engeldi benim için.Bu yüzden İslam kurallarını bir kenara attım.Sadece Tanrı’nın varlığını düşündüm.Dinlerden bağımsız bir Tanrı düşüncesi…Yani Desit oldum…Ve sonunda akıl,mantık ve de en önemlisi kalbimle İsa Mesih’e iman ettim.

15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 16)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.