Dinler, mezhepler bölümünde islamın adı neden yok?

• Bu konu 10 izleyen ve 17 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 16 ile 18 arası (toplam 18)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

@Ankarali 11953 wrote:

Fuzili Arkadaş,

Başka dinler derken neyi kastediyorsunuz? Eğer Katolik ya da Ortodokslardan bahsediyorsan onlar da Hristiyandır. Yok eğer İslam ve Hristiyanlık dışındaki diğer inançlardan söz ediyorsan zaten bunlarla ilgili bir paylaşıma ya da sohbete bu sitede rastlamadım.

İslam inancıyla ilgili sohbet etmek amacındaysan; sana birçok site adresi verebilirim. Ama bu site buna müsade etmiyor. Böyle bir zorunluluğu da yok! Eğer bir kural koyulacaksa bunu site yönetimine bırakmalı ve koyduğu kuralada bizler uymalıyız. Siteyi ya da kurallarını beyenmiyorsak da kendimize uygun başka bir site aramalıyız diye düşünüyorum.

Esenlik Olsun!

ankaralı hemşerim peki bunlar ne?

budizm,meditasyon,Musevilik,DİĞER DİNLER VE TARİKATLAR,ateizm,yehova şahitliği, mormonizm????????

Armagan
    Anahtar yönetici

Sevgili üyelerimiz, Tartışmayı uzatmanın anlamı yok. Site yönetimi olarak, İslam bölümünün ne denli sulandırıldığını daha önce tecrübelerimizle yaşadığımız için en azından şimdilik yeniden açmama düşüncesindeyiz. Bizim misyonumuz İslamı eleştirmek veya İslamın iddialarına cevap yetiştirmek değil, İncilin müjdesini paylaşmak ve Rab İsa’yı sevenlere huzurla paylaşabilecekleri bir forum ortamını sunmaktır.

Anonim
    Pasif

Sayın fuzuli89,

Site yönetiminin uyarısından sonra polemiğe girmiyeceğim ama sende lütfen yazılanları oku!
    Ben,
    “Yok eğer İslam ve Hristiyanlık dışındaki diğer inançlardan söz ediyorsan zaten bunlarla ilgili bir paylaşıma ya da sohbete bu sitede rastlamadım.” diye yazmışım;
    sen ise:
    “ankaralı hemşerim peki bunlar ne?
    budizm,meditasyon,Musevilik,DİĞER DİNLER VE TARİKATLAR,ateizm,yehova şahitliği, mormonizm???????? “

diye yazmışsın! Birbirimizi anlamak istiyorsak dikkatle okuyalım yazılanları…

3 yazı görüntüleniyor - 16 ile 18 arası (toplam 18)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.