Ablam için dua,

• Bu konu 14 izleyen ve 19 yanıt içeriyor.
5 yazı görüntüleniyor - 16 ile 20 arası (toplam 20)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Ablam için dua eden tüm kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Çok şükür biyopsi sonuçları temiz çıktı, yani kanser değil. Dün öğleden beri ailecek çok mutluyuz. Şimdi sadece o kitlelerin alınması için küçük bir operasyon geçirecek o kadar. Şifa veren Rabbime hamdolsun. Artık duam ablamın burada onu tanımayan birçok kardeşin Rabbe şifa için dualarını görmezden gelmeyip Rabbin nasıl iyileştirebildiğini ve dualarımıza kayıtsız kalmayıp bizi gerçekten dinlediğini anlayabilmesi. İzmirden döndüğünde uzun uzun konuşacağım ablamla. Muhtemelen ilk cevabı madem duayla oluyor da neden benim oğlumun kulakları açılmıyor o zaman :( olacak. Rabbim O’nun yüreğine dokun, esenlik ve sevinç ver. Ve güzel yeğenim Emre’me de tıpkı ablama verdiğin gibi şifa ver, kulakları duysun, konuşabilsin. İlk sözü RAB İSA olsun. Amin…

Anonim
    Pasif

Sevgili aylin kardeşim,

Bu habere gerçekten çok ama çok sevindim. O korkunun ne demek olduğunu çok iyi bilirim. Benim de başımdan bu tarz bir olay geçmişti. Geçen şubat ayında benden de örnek alınıp patalojiye yollanmıştı… 2 gün pataloji sonuçlarını beklemiştim… Hayatımın en zor anıydı o 2 gün. Rab’be hamdolsun ki patoloji sonuçları temiz çıkmıştı ve alınan örneğin tanısı için geniz eti artığı denmişti.

Yani o korkunun ne demek olduğunu yaşayan biri olarak çok çok iyi bilmekteyim ve yaşanılan bu korku sonucu alınan olumlu ve güzel haberlerin insanları ne denli mutlu ettiğini de çok iyi biliyorum.

İnanın ki sevincinizi ben buradan hissettim.

Rab’be hamdolsun ki kansorejen bir şey yok… Gerisi de önemli değil zaten :)

Anonim
    Pasif

Değerli Burç kardeşim,
    Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Ayrıca size de büyük geçmiş olsun. Kanserin ne kadar zor bir hastalık olduğunu annem 2 kez atlattığı için çok iyi bilenlerdenim. Ablamın tahlil sonuçlarını bekleme sürecinde içimden bir ses hep rahat ol diyordu. Sürekli aklıma Rabbin ” kimseye kaldırabileceğinden daha ağır yük vermem ” vaadi geliyordu. Eğer sonuçlar bu şekilde çıksa biz kaldırabilirmiydik? Hayır!!! 2 kez kanserle mücadele etmiş bu ailenin bir üçüncüsünü kaldırmaya gücü yetmezdi. Hep dedim ”Rab biliyorum, kötü birşey olmayacak”. Hamdolsun , olmadı. Rabbim bu hastalıkla boğuşan herkese güç ve şifa versin.
    Esenlikler dilerim.

Anonim
    Pasif

sonucların temiz cıkmasına sevindim goklerdeki babamız
    seni ve ablanı korusun
    –amin

Anonim
    Pasif

Sevgili aylin ablam…

Seni bu sitede görmek çok ama çok güzel.. Uzun bir süredir seninle görüşemiyoruz. Bu durum beni gerçekten üzüyor..

Sevgili ablam, hatırlarsan seninle daha önce ailemin iman etmesi için dua etmeni istiyor onların Rab’be gelmesi için sıkıntılarımı seninle paylaşıyordum.. Ablanın bir an önce Rab’be gelmesi için dua ediyorum.. Onun yüreğini, aklını fikrini açsın.. Gözlerini açsın.. Seni çok seviyorum..

Kıymetini bilemeyen kardeşin..

Sevgiyle kal..

5 yazı görüntüleniyor - 16 ile 20 arası (toplam 20)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.