Ablam için dua,

• Bu konu 14 izleyen ve 19 yanıt içeriyor.
15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 20)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Değerli kardeşlerim, dünyalar kadar çok sevdiğim biricik ablam şu an hastanede mamografi çektirmek için sıra bekliyor. Yapılan doktor kontrolünde göğsündeki kitlelerin ciddi olabileceği ve hemen alınması gerektiği söylenmiş. Daha önce annemiz de meme kanseri nedeni ile göğsünün birini kaybetmişti. O nedenle şu an korkuyorum , ablam için dua edebilirmisiniz, Rab şifa versin. Şimdiden teşekkür ediyorum hepinize.

Anonim
    Pasif

RAB, Ablanızı korusun ve şifasıyla bereketlesin..

Ey İSA MESİH, sevgim ve kurtuluşum uğruna acı çekmek ve kendini kurban etmek istedin. Sıkıntılarım esnasında yüreğimi sana açmak ve yardımını istemek üzere sana sığındım.

Ey RAB’bim benden yardımlarını esirgemeyen, bana iyilik yapan bütün insanlara ve benim gibi acı çekenler yardımcı ol.

RAB, SAĞLAR.

Ablanıza, RAB’den acil şifalar diliyorum…

Aklımıza ışık, yüreğimize sevgi, canımıza SAĞLIK ve esenlik ver.

Anonim
    Pasif

Sayın aylin ablanız için Rab’be yalvaracağım.Her Şeye Gücü Yeten Tanrımız,onu en erken zamanda sağlığına kavuştursun. Ablanızın adını verirseniz, adıyla dua etmek daha iyi olacağı kanısındayım.

Yahve yire – RAB, sağlar.
    Tanrım da her ihtiyacınızı kendi zenginliğiyle Mesih İsa’da görkemli bir biçimde karşılayacaktır. ( Flp. 4:19 )

Rabbin sevgisi ve ışığı sizinle olsun.

Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle !

Dünyayı kazansan ne yararı olur ? hisusa

Anonim
    Pasif

Kutsal, Kutsal, Kutsal Tanrımız, adını yüceltiriz, harikalarını, mucizelerini överiz….
    Sen yaratan Tanrısın, sen yaşam veren Tanrısın, sen yarattıklarını kurtaran, sahip çıkan, onları koruyan, gözeten Tanrısın. Sen halkını bereketler, lütfunla doldurursun.
    Aynı zamanda sen bağışlayan, esirgeyensin. Sen sevgi Tanrısısın.
    Ey yakarışları işiten ve yanıtlayan yüce Rab’bimiz, kullarına acır ve elini göklerden yardım için uzatırsın. Şimdi Aylin kardeşimizin ablası için sana yakarıyoruz. Biliyoruz ki sen şifa kaynağısın. İradene uygunsa oğullarının ve kızlarının seslenişini yanıtlarsın. Rab şifanı diliyoruz, Rab mucizeni bekliyoruz. Vucudumuzdaki hücreleri sen yarattın. Yine onlara müdahele etme gücü sende var çünkü senin herşeye gücün yeter.
    Rab sadece sana sığınıyoruz ve senden diliyoruz. Senden başka diliyecek kimsemiz yok. Rab şifa ver!
    Yeşua Mesih’in adıyla..Amin

Anonim
    Pasif

RAB, Ablanızı korusun ve şifasıyla bereketlesin..

Tanrı hep sizinle olsun………
    Tanrıya imanımız sonsuz ve tanrı sizinle olduğunu gösterecektir bütün kalbimizle tanrıdan şifa istiyoruz….

klaus
    Anahtar yönetici

Sevgili aylinim,

Ablan için üzüldüm ama Rabbim ona şifa verecektir zaten. Rabbimin ellerinin işleyişini biliyoruz ve tanık oluyoruz. Ayrıca bu durumuda kullanacağını tahmin ediyorum şöyle ki şifa vererek adı yüceltilsin diye.
    Gerçekden de ciddi bir durum. Bende annemi kanserden kaybettiğim için risk altındayım ve yılda bir kez tümör tarama testleri taptırıyorum.Her defasında, bu duygunun nasıl olduğunu (ki sadece tahlil sonuçlarını bekleyerek ) anlamam bana yeterde artar bile . Onun için ablana Rabbimden acil şifa ve yüreğine esenlik diliyorum.
    Rabbim bütün hastalara ; hastanede ve evde yatan yatalak hastalara, makineye bağlı yaşayanlara, sokaklardaki aç ve hasta olan kadın ve çoçuklara, huzur evlerinde yatan kimsesiz terkedilmiş yaşlı yatalak hastalara…
    Hem şifasını, hem kutsal ruhunu, hem bereketini döksün.
    Göklerdeki Babam, oğlun İsa Mesih’ in adıyla istiyorum…amin.

Anonim
    Pasif

@ankarali 8895 wrote:

Kutsal, Kutsal, Kutsal Tanrımız, adını yüceltiriz, harikalarını, mucizelerini överiz….
    Sen yaratan Tanrısın, sen yaşam veren Tanrısın, sen yarattıklarını kurtaran, sahip çıkan, onları koruyan, gözeten Tanrısın. Sen halkını bereketler, lütfunla doldurursun.
    Aynı zamanda sen bağışlayan, esirgeyensin. Sen sevgi Tanrısısın.
    Ey yakarışları işiten ve yanıtlayan yüce Rab’bimiz, kullarına acır ve elini göklerden yardım için uzatırsın. Şimdi Aylin kardeşimizin ablası için sana yakarıyoruz. Biliyoruz ki sen şifa kaynağısın. İradene uygunsa oğullarının ve kızlarının seslenişini yanıtlarsın. Rab şifanı diliyoruz, Rab mucizeni bekliyoruz. Vucudumuzdaki hücreleri sen yarattın. Yine onlara müdahele etme gücü sende var çünkü senin herşeye gücün yeter.
    Rab sadece sana sığınıyoruz ve senden diliyoruz. Senden başka diliyecek kimsemiz yok. Rab şifa ver!
    Yeşua Mesih’in adıyla..Amin

Aminnnnnnnnnnn

Anonim
    Pasif

Merhaba sayın Aylin,

Hastalık gerçektende hem kişinin hemde çevresindeki insanların üzüldüğü ve de gerçektende zor bir durumdur dayanılması.Hastalıklara şifa olmuş ve gökte ve yerde her türlü yetkiye sahip olmuş olan İsa Mesih ten ablanıza şifa vermesini diliyorum. En erken zamanda iyileşir ve de tekrar günlük yaşamına döner rabbin isteği ile umarım.

Ayrıca bütün hastalarımıza şifa ve de dertlilerimize ve de ağır yükü olanlara destek versin yüce göksel babamız
    Baba oğul ve kutsal ruh adıyla amin! :amin:

Anonim
    Pasif

Göklerdeki Babamız, Rabbimiz,
    Benim ve burada bulunan kardeşlerimin dualarıyla birlikte şu anda Aylin’in ablasını tahtının önüne getiriyoruz. Sen şifa veren, merhametli bir Rab’sin. Aylin’in ablasına dokun, göğsünde bir kitle varsa bile yok edebilecek güçtesin, yok et! O’na tam bir şifa ver, ruhu kurtulmamışsa, bu rahatsızlığını onun iyiliği için kullanarak ruhunu da kurtar.

Senin mucizelerin ve harikaların çoktur ya Rab! Sana tapınıyoruz, seni yüceltiyoruz ve her şey için teşekkür ediyoruz.

İsa Mesih adıyla
    Amin

Anonim
    Pasif

HArikalar yaratan yüce olan Babamız, halkına olan değişmez sadakatini överiz. Sarsılmaz vaadlerin için Sana şükürederiz. Sana ruhta ve gerçekte tapınan halkını esenlik ve sevginle bereketle.Sığınacak tek yerimiz Sensin.
    RAB çobanımdır,
    Eksiğim olmaz.
    Beni yemyeşil çayırlarda yatırır,
    Sakin suların kıyısına götürür.
    İçimi tazeler,
    Adı uğruna bana doğru yollarda öncülük eder.
    Karanlık ölüm vadisinden geçsem bile,
    Kötülükten korkmam.
    Çünkü sen benimlesin.
    Çomağın, değneğin güven verir bana.

Düşmanlarımın önünde bana sofra kurarsın,
    Başıma yağ sürersin,
    Kâsem taşıyor.
    Ömrüm boyunca yalnız iyilik ve sevgi izleyecek beni,
    Hep RAB’bin evinde oturacağım.

Yüce RAB, kurtuluş sendendir. Yalnız Senin kutsal adını çağırırız. Bu gün hasta olan kuluna Senin adını çağırırız. Sen şifa veren RAB’sin. iyiliklerinle bizleri ve bütün hastaları, acı çekenleri hatırla. Sen iyisin YA RAB, merhamet eyle….
    YA RAB İSA, Sen Mesih’sin, Kurtarıcımızsın,Sana güvenen kullarını bereketle ve Sana açtığımız ellerimize armağanını koy. Aklımıza ışık,yüreğimize sevgi ver. Canlarımıza şifa ve esenlik ver. Sevgili kardeşimizin Aylin’in ablasını iyiliklerinle ziyaret et. Sen iyisin YA RAB, merhamet eyle.
    Sığınağımız Sensin Ey göklerdeki Babamız merhamet eyle.
    Soluğumuz Sensin ey İsa merhamet eyle.
    tek Teselli kaynağımız Sensin ey Kutsal Ruh merhanet eyle.
    Baba’ya, Oğul’a ve Kutsal Ruh’a şan ve şeref olsun. Başlangıçta olduğu gibi, şimdi,daima ve ebediyen. Amin

Anonim
    Pasif
    fırat çölgeçen;8891 wrote:
    Sayın aylin ablanız için Rab’be yalvaracağım.Her Şeye Gücü Yeten Tanrımız,onu en erken zamanda sağlığına kavuştursun. Ablanızın adını verirseniz, adıyla dua etmek daha iyi olacağı kanısındayım.

Yahve yire – RAB, sağlar.
    Tanrım da her ihtiyacınızı kendi zenginliğiyle Mesih İsa’da görkemli bir biçimde karşılayacaktır. ( Flp. 4:19 )

Rabbin sevgisi ve ışığı sizinle olsun.

Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle !

Dünyayı kazansan ne yararı olur ? hisusa

Haklısınız , bugün telefonda haberi aldıktan sonra ilk iş siz değerli kardeşlerimden dua istemek oldu, ama bu ayrıntıyı atlamışım. Ablamın adı Tülin. Burda dua eden tüm kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Foruma konuyu açtığım esnada, ablam daha sıra bekliyordu. Doktor bir göğsündekilere süt bezesi ama diğerindekiler için de hiç hoşuma gitmedi, tehlikeli görünüyor demiş. Ama momografi çekildikten sonra doktor korktuğum gibi görünmüyor ama yine de bunları alıp biyopsi yapıcaz her ihtimale karşı demiş. İçim biraz rahatladı, şimdi artık operasyon ve biyopsi tarihini beklemek kaldı. Bu rahatsızlığın ablamın Rabbi bulması için vesile olmasını diliyorum. O sırada beklerken onlarca insanın onun için dua ettiğini ve sonucun iyi sayılabileceğini, bunda bu duaların ve Rabbin iyileştiren gücünün etkisinin olduğunu algılayabilmesi için Rab O’nun katılaşmış yüreğini yumuşatsın. İşitme engelli bir oğlu var ve O’nun için çok üzülüyor. Teselliyi ve şifayı Rabde bulması için dua ediyorum. Hepinize çok teşekkür ederim. Yüce Rabbim her birinizi bereketlesin ve esenliği üzerinizde olsun.

Anonim
    Pasif

RAB adının yüceliği için bugün dilersen aylin kardeşimin evindede bayram olur.Bugün o evde kurtuluşa ersin.
    Yarab ellerinin işleri çok mükemmeldir insan aklına sığmaz.Rab dileyim duam aylin kardeşimin ablasının hastalıgının senin pilanlarından biri olsun bu hastalık o evin kurtuluşa gelmesinde neden olsun.
    Kötü başlayan olay sana imanla sonuçlansın bu şifa tüm ev halkının yüregini açsın
    Ve Rab aylin kardeşimin öncülüğünde tüm şifa bekleyen kardeşlerede sen esenlik ol şifa vermeni diliyorum.
    Nasıralı İsa Mesihin adıyla AMİN

Anonim
    Pasif

Değerli kardeşlerim,
    Öncelikle hepinize esenlikler diliyorum Rab’den. Ablamla ilgili fiziksel ve ruhsal bir gelişmeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Dün ablamın göğsünden biyopsiye gönderilmek üzere parça alındı. Ablamla hastaneye gitmeden önce telefonda görüştük. Ablam, Aylin dua et benim için dedi. Ablacım sen içini rahat tut, zaten şu an bu ülkedeki, hatta dışarıdaki pek çok kilisede senin için kardeşler dua ediyor kaç haftadır dedim çekinerek. Çünkü pek inanmaz :(( Ama çok şaşırdığım birşey oldu, ablam bunu duyunca çok sevindi. Ciddimisin sen dedi. Hepsine selam söyle ve teşekkür ettiğimi söyle dedi. O’na sen de dua et abla dedim. İsa’ya dua et. O’na de ki sen bana bunu vermezsin, sen beni iyileştirirsin, sen beni seviyorsun de O’na dedim. Tamam kız dedi dua edicem :)) . Şimdi ayın 25’ini bekliyoruz heyecanla, tahlil sonuçları o zaman gelicek. Rabbime inanıyorum ki O’na şifa verecek. En güzeli de ablam bu şifanın nereden geldiğine ve Rabbin çağrısına kalbini açarsa gerçek kurtuluşa kavuşacak. O’nun Rabbin huzuruna o kadar çok ihtiyacı var ki… Söyle söyle boş geliyor O’na. Büyük oğlunun rahatsızlığı nedeniyle ( kulakları duymuyor ve konuşamıyor ) Tanrı’ya güveni ve inancı pek yok. Bu durum O’nu Rabbimle barıştırsın, sizler de dua edersiniz demi? Her şeye gücü yeten Rabbim her birinizi bereketlesin.

Anonim
    Pasif

hisusa

Sevgili Aylincim,

Rabbimiz dualara yanıt veren bir Rab. O, kendisine tüm yüreğiyle yaklaşanlara sırtını dönen, önemsemeyen bir Rab değil, tam tersine, kendisine tüm içtenlikleriyle yaklaşanlara çoook yakındır. Ben, ablanın tahlil sonuçlarının tertemiz geleceğine tüm kalbimle inanıyorum. Tanrı’nın, ablanın yüreğinde çalışması, oğlunun kulaklarını açmasını ve onu da kurtarması için dua ediyorum. Ablana bizden selamlarımızı ilet lütfen. Onu forum sayfamızda görmek istiyoruz.

Sevgiler
    Suna

klaus
    Anahtar yönetici

ya Rab İsa,
    aylin kardeşimizin ablasına şifa ver sen onun doktoru ol ya Rab.sen herşeye gücü yetensin.biz biliyoruzki herşeyin gerçek ve tek çaresi sensin.sen istemezsen hiçkimse şifa bulamaz ya Rab.o yüzden sana yalvarıyoruz sen iste dile ki kardeşimizin ablası şifa bulsun.

Baba,Oğul ve Kutsal Ruhun diri ve yüce ismiyle amin :lutfen:

15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 20)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.