ANASAYFA Forum DUYURU PANOSU, SORU, MESAJ, HABERLER, (NEWSBOARD) Üyelerimizden Sorular İzmirde yasayanlardan yardıma ihtiyacım var!

 • Dieses Thema hat 3 Teilnehmer und 3 Antworten.
Ansicht von 4 Beiträgen - 1 bis 4 (von insgesamt 4)
 • Autor
  Beiträge
 • #27146
  Anonym
  Inaktiv

  Merhaba arkadaşlar, aranızda izmirde yaşayan ve devamlı bir kiliseye giden birileri var ise yardım almak istiyorum. Uzun zaman arastırıp düşündükten sonra bende düzenli olarak kiliseye gitmeye vaftiz olmaya hatta çocuklarımı da bu yolda büyütmeye karar verdim. Henuz yaşına girmedikleri için onları da vaftiz edip kutsal kitabın öğretileri doğrultusunda yetiştirmek istiyorum. Ancak nereden başlayacağımı bilemiyorum. İzmirde istediğim bir kiliseye gidip bu şekilde derdimi anlatsam bana yardımcı olurlar mı? Nasıl karşılanırım? Ayin günleri harici detaylı görüşme yapabilmek için ne zamanlar gitmeliyim gibi sorular var kafamda.
  aranızda bana yardımcı olabilecek birileri var ise çok mutlu olurum.

  Sevgiler

  #35747
  Armagan
  Verwalter


  Sevgili Elenika kardesimiz,
  HristiyanTürk Foruma hoşgeldiniz. Evet, İzmir’de gidebileceginiz, türkçe konuşan kiliselerimiz var. Sizi severek yönlendirbiliriz. Ancak daha önce biraz konuşup sohbet etmemiz iyi olur. Foruma tekrar geldiğinizde sayfanın sol üst köşesindeki Live Support – Canlı destek yeşil renkte olduğunda bize yazın, sohbet edelim. Ayrıca hristiyanturk@hotmail.com adresimizi de listenize ekleyerek bizimle irtibata geçebilirsiniz..

  İsa Mesih’in esenliğinde olun

  #35749
  Anonym
  Inaktiv

  Merhaba!

  Kiliselerin internet siteleri vardır. O sitelerdeki ibadet saatlerinde gidebilir oradakilerle tanışabilirsin

  #35757
  Anonym
  Inaktiv

  ben bulamıyorum bir çoğunun yok internet sitesi değil internet sitesi telefonları bile yazmıyor o yuzden giden arkadaslar var ıse onlardan direk yardım istemiştim.

Ansicht von 4 Beiträgen - 1 bis 4 (von insgesamt 4)
 • Du musst angemeldet sein, um auf dieses Thema antworten zu können.