İzmirde yasayanlardan yardıma ihtiyacım var!

 • Bu konu 3 izleyen ve 3 yanıt içeriyor.
4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Yazar
  Yazılar
 • #27146
  Anonim
  Pasif

  Merhaba arkadaşlar, aranızda izmirde yaşayan ve devamlı bir kiliseye giden birileri var ise yardım almak istiyorum. Uzun zaman arastırıp düşündükten sonra bende düzenli olarak kiliseye gitmeye vaftiz olmaya hatta çocuklarımı da bu yolda büyütmeye karar verdim. Henuz yaşına girmedikleri için onları da vaftiz edip kutsal kitabın öğretileri doğrultusunda yetiştirmek istiyorum. Ancak nereden başlayacağımı bilemiyorum. İzmirde istediğim bir kiliseye gidip bu şekilde derdimi anlatsam bana yardımcı olurlar mı? Nasıl karşılanırım? Ayin günleri harici detaylı görüşme yapabilmek için ne zamanlar gitmeliyim gibi sorular var kafamda.
  aranızda bana yardımcı olabilecek birileri var ise çok mutlu olurum.

  Sevgiler

  #35747
  Armagan
  Anahtar yönetici


  Sevgili Elenika kardesimiz,
  HristiyanTürk Foruma hoşgeldiniz. Evet, İzmir’de gidebileceginiz, türkçe konuşan kiliselerimiz var. Sizi severek yönlendirbiliriz. Ancak daha önce biraz konuşup sohbet etmemiz iyi olur. Foruma tekrar geldiğinizde sayfanın sol üst köşesindeki Live Support – Canlı destek yeşil renkte olduğunda bize yazın, sohbet edelim. Ayrıca hristiyanturk@hotmail.com adresimizi de listenize ekleyerek bizimle irtibata geçebilirsiniz..

  İsa Mesih’in esenliğinde olun

  #35749
  Anonim
  Pasif

  Merhaba!

  Kiliselerin internet siteleri vardır. O sitelerdeki ibadet saatlerinde gidebilir oradakilerle tanışabilirsin

  #35757
  Anonim
  Pasif

  ben bulamıyorum bir çoğunun yok internet sitesi değil internet sitesi telefonları bile yazmıyor o yuzden giden arkadaslar var ıse onlardan direk yardım istemiştim.

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.