İzmirde yasayanlardan yardıma ihtiyacım var!

• Bu konu 3 izleyen ve 3 yanıt içeriyor.
4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Merhaba arkadaşlar, aranızda izmirde yaşayan ve devamlı bir kiliseye giden birileri var ise yardım almak istiyorum. Uzun zaman arastırıp düşündükten sonra bende düzenli olarak kiliseye gitmeye vaftiz olmaya hatta çocuklarımı da bu yolda büyütmeye karar verdim. Henuz yaşına girmedikleri için onları da vaftiz edip kutsal kitabın öğretileri doğrultusunda yetiştirmek istiyorum. Ancak nereden başlayacağımı bilemiyorum. İzmirde istediğim bir kiliseye gidip bu şekilde derdimi anlatsam bana yardımcı olurlar mı? Nasıl karşılanırım? Ayin günleri harici detaylı görüşme yapabilmek için ne zamanlar gitmeliyim gibi sorular var kafamda.
    aranızda bana yardımcı olabilecek birileri var ise çok mutlu olurum.

Sevgiler

Armagan
    Anahtar yönetici

Sevgili Elenika kardesimiz,
    HristiyanTürk Foruma hoşgeldiniz. Evet, İzmir’de gidebileceginiz, türkçe konuşan kiliselerimiz var. Sizi severek yönlendirbiliriz. Ancak daha önce biraz konuşup sohbet etmemiz iyi olur. Foruma tekrar geldiğinizde sayfanın sol üst köşesindeki Live Support – Canlı destek yeşil renkte olduğunda bize yazın, sohbet edelim. Ayrıca hristiyanturk@hotmail.com adresimizi de listenize ekleyerek bizimle irtibata geçebilirsiniz..

İsa Mesih’in esenliğinde olun

Anonim
    Pasif

Merhaba!

Kiliselerin internet siteleri vardır. O sitelerdeki ibadet saatlerinde gidebilir oradakilerle tanışabilirsin

Anonim
    Pasif

ben bulamıyorum bir çoğunun yok internet sitesi değil internet sitesi telefonları bile yazmıyor o yuzden giden arkadaslar var ıse onlardan direk yardım istemiştim.

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.