İyileştiren Ruhsallık

 • Bu konu 1 izleyen ve 0 yanıt içeriyor.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #25636
  Anonim
  Pasif

  İyileştiren Ruhsallık
  Yazar: Michael Youssef
  Yayınevi: Haberci Basın Yayın Dağıtım

  Dünyamızda gün geçtikçe büyümekte olan bir açlık vardır. Bu bir bütün olma konusunda duyulan açlık, kırık yaşamların yenilenmesini deneyimlemek için duyulan arzu, ruhsal bir anlam ve canlılık için duyulan bir özlemdir.

  Büyümekte olan bu ruhsal açlığı tatmin etmek amacıyla çözümler sunma konusunda bir sıkıntı yoktur. Aksine, dünya bu konuda birçok çözüm sunmaktadır. Ama dünyanın sunduğu ruhsallık, Tanrıdan ve Onun gücünden yoksundur. Bunun sonucu olarak da, birçok insan bir yalana inanıp, Tanrının, Onda olan inanlılara sunduğu duygusal ve ruhsal iyileşme fırsatını tamamen kaçırmaktadır.

  Ruhsal özlemlerimiz, Tanrının Kutsal Ruhu ve özellikle de Ruhun meyvesi aracılığıyla gelen, gerçek içsel iyileşmeyi buluncaya dek asla tatmin olmayacaktır. İyileştiren Ruhsallıkta, kilise önderi ve Kutsak Kitap öğretmeni Michael Youssef bizi Rabde bir bütünlüğe, iyileşmeye ve ilişkilerinizi yenileme gücüne sahip olan ruhsal arayışa yönlendirmektedir.

  Ruhun meyvesi duygusal, ruhsal ve ilişkisel olarak, tek gerçek iyileşmenin kaynağı ve tanımıdır. Bu, bizi iyileştirebilecek tek ruhsallıktır. Bu kitabın sayfalarında, Tanrının bizi nasıl bir bütün haline getirmek ve iyileştirmek istediğini bulacağız.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.