Yuppiiiii

• Bu konu 11 izleyen ve 12 yanıt içeriyor.
13 yazı görüntüleniyor - 1 ile 13 arası (toplam 13)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Sevgili kardeşler,değerli forum ziyaretçileri

Rab beni ve Esim Maria’yi cok bereketledi ve 5 yıl aradan ve üç çocugumuzdan sonra şimdi bizlere yeni bir bebek armağan etmek istiyor.

Eşim ilk üç ayda cok sıkıntı çekiyor, şu anda rahatsız.Ben de cok sık forumda yazamıyorum.Sizlerle bu güzel haberi hem paylaşmak,hem de az birşey durumdan haberdar etmek hemde o güzel yüreklerinizde bizlere de yer ayırıp dua etmeniz icin paylaşmak gereğini duydum.Rab’be hamdolsun Halleluya MARANATA!!

Anonim
    Pasif
    Kores;17968 wrote:
    Sevgili kardeşler,değerli forum ziyaretçileri

Rab beni ve Esim Maria’yi cok bereketledi ve 5 yıl aradan ve üç çocugumuzdan sonra şimdi bizlere yeni bir bebek armağan etmek istiyor.
    Eşim ilk üç ayda cok sıkıntı çekiyor, şu anda rahatsız.Ben de cok sık forumda yazamıyorum.Sizlerle bu güzel haberi hem paylaşmak,hem de az birşey durumdan haberdar etmek hemde o güzel yüreklerinizde bizlere de yer ayırıp dua etmeniz icin paylaşmak gereğini duydum.Rab’be hamdolsun Halleluya MARANATA!!

Sevgili Koreş kardeşim,
    Seni, tüm ev halkını ve gelecek olan bebeğimizi Rabbimiz İsa Mesih adıyla bereketliyoruz.

Rahiminizin meyvesi, yavrularınız kutsansın, keseniz ve ekmek tekneniz bereketlensin. Ambarlarınız Rab’bin buyruğuyla dolu dolu olsun. Rab Tanrı, bütün emeğinizi verimli kılmak için göklerdeki zengin hazinesini açsın..Rab, yaşadığınız ülkede bolluk ve bereket içinde yaşamanızı sağlasın. El attığınız her şeyde, yaptığınız her işte Rabbimiz İsa Mesih sizleri ailece bol bol booool bereketlesin ve korusun.

İsa Mesih adıyla diliyorum
    Aminnnnn

Anonim
    Pasif

@Rüzgar 17969 wrote:

Sevgili Koreş kardeşim,
    Seni, tüm ev halkını ve gelecek olan bebeğimizi Rabbimiz İsa Mesih adıyla bereketliyoruz.

Rahiminizin meyvesi, yavrularınız kutsansın, keseniz ve ekmek tekneniz bereketlensin. Ambarlarınız Rab’bin buyruğuyla dolu dolu olsun. Rab Tanrı, bütün emeğinizi verimli kılmak için göklerdeki zengin hazinesini açsın..Rab, yaşadığınız ülkede bolluk ve bereket içinde yaşamanızı sağlasın. El attığınız her şeyde, yaptığınız her işte Rabbimiz İsa Mesih sizleri ailece bol bol booool bereketlesin ve korusun.

İsa Mesih adıyla diliyorum
    Aminnnnn

Koreş Kardeş, Rab sizi ve ailenizi bereketlesin. Rüzgar kardeşin duasına ben de AMİN diyorum. Rab’bin sevgisi, bereketi ve esenliği her zaman sizinle olsun.

Anonim
    Pasif

Rab seni ve aileni tüm kötülüklerden, kötülerden korusun. Her ihtiyacınızı karşılasın. Çocukların O’nun çocukları, yuvan her zaman O’nun yuvası olsun. Hayatınız O’nun bereketi ve iyiliği ile dolsun. Sizi her zaman, O’nda güçlü kılsın. Hepinizi dünyanın ışığı ve tuzu yapsın. Yüreklerinizdeki ateş, hiç sönmeden ve her gün daha da güçlü yansın. Yaşamınız, Adı’nı yüceltsin. Amin.

Anonim
    Pasif

Sevgili Kores kardeşim Rab’bın tüm iyiliklerinin hepinize, ailece, en bol olanından verilmesi, hamilelik ve doğumun da en sağlıklı bir şekilde geçmesi dileği ile, can-ı gönülden…

Anonim
    Pasif

Sevgili Kores,
    Sizi ve eşinizi tebrik ediyorum.Sağlıklı,hayırlı,uzun ömürlü bir evlat olur umarım.

Anonim
    Pasif

Sevgili Kores daha önce de yazdım ama herhalde moderatörün dikkatinden kaçmıştır… Tanrı’nın tüm güzelliklerini diliyorum… hepinizin hayatları anlam dolu olsun…

Anonim
    Pasif

Sevgili Rüzgar,Kemal Basaran,Viran Dede,Tuba ve Aria o güzel yüreklerinizden cikan güzel dilekler ve dualariniz icin Rab’de size cook tesekkürlerimi sunarım.Beni gerçekten cok sevindirdiniz.Rab’de sizi ziyadesiyle sevindirsin,bereketlesin.Dualarınız ve dilekleriniz Rab’bin gözünde lütuf bulsun.O’na sonsuzlarca hamd,övgü ve yücelikler olsun.
    TANRISEVGIDIR.pngAMIN.

Armagan
    Anahtar yönetici

Sevgili Kores kardesim, bu sevinc getiren haberine bizler de cok sevindik. Rab yavrunuzu bereketlesin ve saglikli bir sekilde ellerinize teslim etsin. Cocuklar gercekten Rabden birer armagandir. Sevincinize bizler de sevincle katiliyoruz. Rab esine destek ve guc versin . Amin!!

hamdolsun-2.png

Anonim
    Pasif

Sağlıklı bir şekilde yenge Hanımın doğum yapması dileğiyle,Mesih İsa’mın adıyla,,Amin †

Anonim
    Pasif

Rabbim esinize cok kolay bir hamilelik ve dogum, size de su gibi cok saglikli bir bebek versin. Yavrunuz hep Rabbini bilsin, Rabbi’nin kelamiyla buyusun. Aileniz gokteki babamizin isigiyla sarip sarmalansin..

Amin

Anonim
    Pasif

Sevgili Kardeşim Kores,
    Bebeğinizin önce sağliklı dünya’ya gelmesini ve gelirken de bereketini yuva’nıza yağdırmasını diliyorum.

“Erdemli kadını kim bulabilir,
    O’nun değeri müceferden çok üstündür.”
    Kocası ona yürekten güvenir,
    Ve kazancı eksilmez.”

Kocası ülkenin ileri gelenleriyle oturup kalkar.
    Kocası onu över.
    Soylu işler yapan çok kadın var,
    Ama sen hepsinden üstünsün der.”
    Sül İşl.31:10.23.

İç varlığımı sen yaratın,
    Annemin rahminde beni sen ördün.
    Sana övgüler sunarım,
    Çünkü müthiş ve harika yaratılmışım.
    Ne harika işlerin var !
    Bunu çok iyi bilirim.
    Gizli yerde yaratıldığımda,
    Yerin derinliklerinde örüldüğümde,
    Bedenim senden gizli değildi.
    Henüz döl yatağındayken gözlerin gördü beni;
    Bana ayrılan günlerin hiç biri gelmeden,
    Hepsi senin kitabında yazılmıştı.
    Hakkımda düşüncelerin ne değerli EY..TANRIM,
    Sayıları ne çok !
    Kum tanelerinden fazladır
    Saymaya kalksam.
    UYANIYORUM..HALA SENİNLEYİM.
    MEZ 139

RAB’bim İSA MESİH dileğiniz olan her şeyi gerçekleştirsin.

Anonim
    Pasif

Oh haleluya, ismine övgüler olsun.İzmir dışındaydım bu gün yeni konulara bakma şansım oldu.
    Kores kardeş çok sevindim.Ailenize katılacak yeni bir can,yeni bir umut
    paylaşılacak bol bol sevgi,ne kadar güzel.Her şey Rab’bimiz İsa Mesih’in denetiminde gerçekleşsin,ailenizin ve yeni gelecek bebeginizin
    üzerine Rab’bin bereketi bol bol dökülsün.

“Yeni doğmuş bebekler gibi,hilesiz sütü andıran Tanrı sözünü özleyin ki,
    bununla beslenip büyüyerek kurtuluşa erişesiniz.” 1Petrus.2:2

13 yazı görüntüleniyor - 1 ile 13 arası (toplam 13)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.