İsa Senin Için Kimdir?

• Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

– O aramızda yaşayan, bize hayatın ve yaşamın anlamını bulmamıza yardım eden gencin,yaşlının
    herkesin dostu olan birisidir.

– Bize nasıl mutlu olacağımızı, nasıl diğerlerini seveceğimizi, ve sırayla, bilmediğimiz bütün
    herşeyi ve hatta fiziksel ölümüne kadar bize göstermiş olan sadık birisidir.

– Güvendiğim dostlarım içinde en iyisidir. O benim içimde aktif olan ve her an irtibata girebildiğim ve bazende güncel hayatımda onu, başkalarında yansımış olarak gördüğüm kişidir.

– Bizden karşılık beklemeyen, bizimle herşeyini paylaşan, bizi hayal kırıklığına uğratmayacağından emin olduğum, her an yardım elini uzatan iyi bir arkadaşımdır.

– O, eski ve kanunlaşmış olan herşeyi değiştirmiş ve bize' YENİ İNSAN 'hakkında bilgiler vermiştir.

– İsa Mesih benim hayatımın anlamıdır. O'nsuz hiç bir şeyin anlamı olmazdı ve ben bir
    nesne, bir eşya gibi olurdum.

Anonim
    Pasif

İsa Mesih yaşamımın merkezidir! isamesihyasiyor

O’nsuz nefes dahi alamam. O benim herşeyimdir. Kurtarıcım, Rabbim, babam, arkadaşım, rehberim, doktorum, herşeyim, ama herşeyimdir. Gerçekten, O’nu övmek, yüceltmek için kelimeler bulamıyorum.

Beni arayıp bulduğu ve kurtardığı için İSA’YA teşekkür ederim.

Sevgiler
    Suna

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.