İçten bir merhaba…

• Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Merhaba aranıza yeni katıldım. Önce merhaba demek istedim. Ben 24 yaşındayım ve birkaç senedir kendimi Hristiyanlığa daha yakın hissediyordum. 6 ay önce Hristiyan oldum ama henüz vaftiz olamadım. Kendimce iman ediyorum ama bir kiliseye de katılmak istiyorum. Bu hislerimi yakınlarımla paylaştım ve korktuğum kadar tepki almadım :) En azından yönlendirme açısından benim gibi olanlarlan fikir almak isterim.Hristiyanlığı önce bir bütün olarak algıladım ve bu yüzden henüz mezhep seçmedim ama Ortodoksluğa kendimi daha yakın hissediyorum.Bu siteden öğrenecek çok şeyim olduğunu düşünüyorum.

Anonim
    Pasif

Merhaba Rachel,, Bende senin gibi sonradan Hristiyanlığı tercih edenlerdenim. yaklaşık olarak 1 yıla yakın zamandır isayı hayatımda kabullenmiş biriyim. Vaftiz ben de olamadım. ama anladığım kadarı ile sen istanbuldan katılıorsun eğer öyleyse benden daha şanslısın, çünkü benim bulunduğum bölgede kilise yok, hatta benden başka inanlı da yok . ama inanmak ve istemek bence yetiyor. Mezhep konularında şimdiye kadar yaptığım araştırmalara göre bize zoraki mezhep seçtirilme yaptırımı yok. özde olan kutsal kitapdır mezhep değildir bence.. Rab Seninle olsun.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.