• Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #24982
  Anonim
  Pasif

  Arkadaşlar hristiyanlıga eğilimim var ve hakkında araştırmalar yapıyorum. Daha fazla bilgi almak istiyorum. Bu nasıl mümkün olabilir.????

  #28985
  Armagan
  Anahtar yönetici

  Sevgili ZrT kardeşim.. ‘Beni arayın, bulacaksınız’ diyor Rab.. Gerçeği bulmaya koyulmuşsunuz. Eğer samimi ve gerçekçiyseniz, Rab Tanrı kendi gerçeğini size mutlaka gösterecektir. Sizin sorunuza benzer bir soruyu Uniteryan isimli üyemiz sormuştu daha birkaç gün önce.. Ona verdiğimiz yanıtları da okumanı tavsiye ederiz.

  Öyle bir devirde yaşıyoruz ki, artık dünyadaki her bilgi elimizin altında… internet yoluyla her bilgiye anında ulaşabiliyoruz. İletişim parmaklarımızın altında.. İstediğimiz herkesle iletişim kurabiliyoruz.

  Aynı bunun gibi Yaşayan Tanrı’yla da hemen ruhsal ilişki içerisine girebilir, O’nunla tanışabilir ve O’nun çok yakın bir dostu olabiliriz. Ama bunun için izlenmesi gereken yol haritasına sahip olmalısınız. Yol haritanız Tanrı’nın sonsuz ve değişmez sözleri olan İNCİLdir. Rehberiniz Tanrı’nın Kutsal Ruhudur. En Yakın Dostunuz Rab İsa Mesih’tir. Gerçek bir Hristiyan olmak için günahlı yollardan dönerek yürekten tövbe etmeniz, İsa’yı dua yoluyla hayatınıza Rab ve Kurtarıcınız olarak kabul etmeniz gerekiyor. Bu adımları atmaya hazırsanız ya da konuyla ilgili daha başka sorularınız varsa buraya veya doğrudan bize yazın.

  Zaten Forum sayfamızda araştırmalarınıza ışık tutacak birçok bilgi ve açıklama bulunuyor. Bunlardan yararlanmaya devam etmenizi, ayrıca http://www.radio.christianturk.com üzerindeki Hristiyan Türk Web radyomuzu dinlemenizi tavsiye ediyorum.

  Rabbin esenliğinde kalın..

  rabbe hamdolsun

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.