ANASAYFA Forum HRİSTİYAN EDEBİYATI, ŞİİRLER, KİTAPLAR, MEDYA, BASIN, YAYIN… FIKRALAR Yahudi, Hristiyan ve Muslumanlar, kimin daha cok dindar oldugunu tartisiyorlardi

 • Bu konu 3 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #24711
  Armagan
  Anahtar yönetici
  Bir Yahudi, bir Hristiyan ve bir Müsluman kimin daha çok dindar olduğuna dair tartışıyorlarmış.
  “Çölün ortasında devemin uzerinde gidiyordum” demiş Müslüman. “Aniden, nereden geldiği belli olmayan çok büyük bir kum firtınası koptu. Devemin yanına uzandım, deveyle birlikte kumlara daha cok gömüldükçe, gerçekten sonumun geldigini düşündüm. Ama, Allah ‘a inancımı yitirmedim. Dua ettim, dua ettim ve aniden etrafimdaki on kilometrelik alanda firtına durdu ve ben köyume dönebildim.”
  Hristiyan , -“Bir gun okyanusta küçük bir kayıikta balık tutarken, dev bir firtına koptu. 2 metre boyunda dalgalar! Gerçekten sonumun geldiğini sandım. Tanrı ‘ya dua ettim, dua ettim ve sonra etrafimdaki on kilometrelik alanda firtına dindi, ve böylece ben karaya cikabildim.”
  Yahudi anlatmaya baslamis: -“New York şehrinin ortasındayken, yerde siyah bir çanta gördüm. Çantanın içine bakınca parayla dolu olduğunu gördüm. Cumartesi günü oldugundan ve bizim bu kutsal günümüzde paraya el sürmemiz yasak oldugu icin, gerçekten sonumun geldigini düşündüm. Ama, inancımı yitirmedim. Dua ettim, dua ettim ve etrafimdaki on kilometrelik alanda aniden günler değişivermis, birden Salı günü oluvermişti.

  659.gif

  #29510
  Anonim
  Pasif

  hakikaten her üçü de dindarlık konusunda tavan yapmışlar:)

  #35626
  klaus
  Anahtar yönetici

  süper çok güzel tşkler

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.