Uzaklardan Bİr Dostunuzun Tanikligi

 • Bu konu 1 izleyen ve 0 yanıt içeriyor.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #24447
  Anonim
  Pasif


  Selam, ben Erhan.. Asırı müslüman dinci bır ortamda büyüdüm. Annem namaz kılar . Ben 16-17 yaşlarımda ailemle olan ilişkilerim bozulmuş, arkadaslarımdan uzaklaşmış bir durumdaydım. Devamlı kendimi kandırıyordum, yalan söylüyordum, benım olmayan eşyaları benimsiyordum. Ama birden içımden kiliseye gitmek, orayı görmek istedim. Bu his nereden çıktı anlamadım ve gittim.

  Zorda olsa oradan Mesıh İsa’nın yaşamını anlatan bir cd aldım. Cd’de Rab’bi gördüm, orada günahlı insanların topladığını gördüm ve birden yaptıklarım tek tek gözümün önüne geldı. Her hafta kilisede toplanıldıgını duydum ve Türk olduğum halde Iranlılar’ın dua toplantılarına katılmaya başladım. Orada konuşulanları bir kardeş benim için türkçeye çeviriyordu.

  Beş hafta içinde iman ettim ve o anda gözlerim açıldı . Artık gerçekten insanların iyiliği için çalışan bir insan oldum. Her gün her saat, sabah akşam dua etmeye başladım. Yaşantım çok değişti, imanda çok güçlendim. Ailemin de Rab’bi tanıması için dua ediyorum. Bunun İçin çalşıyorum .İnsan değil, bunu ancak Rab gerçekleştirebilir.

  Rab her birimizi bereketlesin Ve nice insanları, nice günahlıları toplasın ve onlara sonsuz yaşama kavuşma şansını versin amin

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.