• Bu konu 1 izleyen ve 0 yanıt içeriyor.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #25098
  Anonim
  Pasif

  Kutsal Kitap, Tanrı çocuklarının bilgisizlikten ötürü öldüklerini açıklar ( Hoşea 4:6 ). Billy B. SMITH, bunun mükemmel bir örneğiydi. Yirmili yaşlarının başında ayak ve diz ameliyatı, iki sırt ve iki de fıtık ameliyatı geçirdi.Aynı zamanda sara ve şeker hastalıklarından muzdaripti; üstüne üstelik, yirmi bir yaşına varmadan üç kalp krizi geçirmişti.

  Billy, hristiyan değildi; İsa’yı Kurtarıcı ve şifa veren biri olarak tanımıyordu; ta ki, arkadaşları kendisine İsa’dan söz ettikleri güne dek. RAB’be iman edip yeniden doğduktan sonra Tanrı Sözü’nü yoğun şekilde araştırmaya ve Tanrı’nın şifa gerçeği konusunda söylediklerini öğrenmeye başladı.

  Mezmur 107:20 ayetinden Tanrı’nın şifa vermek için kendi Sözü’nü gönderdiğini öğrendi. ( Olcay BAHTATLI )

  Billy B. SMITH; yazdığı kitapta şöyle dua ediyor: Göksel Baba, İsa adıyla huzuruna yaklaşıyor ve bu kitabı okuyanlar için dua ediyoruz. Senin sözün yaşamdır ve İsa adıyla onların işitmelerini ve görmelerini buyuruyorum. Gözlerini ve kulaklarını senin Söz’ünü görüp duyabilsinler diye açıyorum. Görmüş ve işitmiş olsalar, alabileceklerini söyledin. Öyleyse Baba , onların, Sözü’nü bütün gücüyle alabilmelerini sağla. İsa’nın adıyla…

  Olcay BAHTATLI’nın çevirisini yaptığı bir başka kitabında da; Billy için şunlar yazıyor:Yirmi yıldır Müjde’yi 39’u aşkın ulusa ulaştırmaya çalışmış bir müjdecidir. Kutsal Ruh’un işleyişi sayesinde , Billy ve karısı Mary, iyileştirme ve kötü ruhlardan kurtarma hizmetini başarıyla yürütmüş ve toplantılarına katılan binlerce insanın Kutsal Ruh’la dolmasını sağlamıştır. Sakat, sağır veya kör olan birçoklarının mucizevi şekilde iyileştiklerine tanıklık etmişlerdir. Kanserli ve AIDS’li hastalar bile olağanüstü şekilde iyileştirilmiştir.

  Rabbin sevgisi ve ışığı sizinle olsun.hisusa

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.