Şeytan'ın Virüsleri

 • Bu konu 1 izleyen ve 0 yanıt içeriyor.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #24225
  Anonim
  Pasif

  Şeytan’ın Virusları

  Günümüz dünyasında teknolojik gelişlemelerle hayatımıza giren rahatlık, biyolojik olarak değil ama,sistematik olarak insan bireyine benziyen, makinelar olan bilgisayarlar hepimizin dünyasında bir yere sahiptir.

  Bilgisayarla çok haşır-neşir olmasanız dahi, nasıl çalıştığı hakkında bilginiz yada duyumlarınız vardır.. Bilgisayarlar sizleri dünya’nın herhangi bir yerindeki bilgi ağnına bağlıyabilir, bu ağ sayasinde bilgi alışverisinde bulabilisiniz.

  İnternet bilgisayarınızın dünyasıdır, O dünyaya girdiği andan itibaren bilgisayarınız sistamatik olarak tehlikeye girebilir; yada kendini geliştirebilir.

  Bu dünya tıpkı insan dünyasına benzer gezilir, dolaşılır. Türlü ahlaksızlıklardan tutunda romantik mekanlardan,eğlence merkezlerinden üniversitelere, sohbet odalarından haratetli tartışma forum larına kadar bircok yer gezebelirsiniz… Tıkla kazan, eğlence burada renkli yazılar, hediyeler smileyler daha neler neler.

  Bunlar gerçek dünyamızda yaşadıklarımıza benzer. Bir çok zaman yaptıklarımızın yanlış ve günah olduğunun bilincine varamayız. Günahlar bize cok renkli hediyeler olarak gelirler, asıllarında onlar benliğimizi yok etmek isteyen virüslerdir…

  Bilgisayarlarımızı Virüslerden korumak için Anti-Virüs programları kullanırız.. Bu Anti virüsler bilgisayarımıza bulaşmış, bizim fark edemediğimiz virüsleri bulup temizler.

  Bizlerin yaşam’ın da da bizleri virüslerden günahlar koruyan bir Anti-Günah ı mız vardır.

  Biz İsa Mesih İmanlıları ona gerçeğin Ruhu deriz…

  İsa Mesih i Rabbın ve Kurtarıcı olarak iman ettiğinde, tanrının vaadi uyarınca Gerçeğin Ruhu üzerinize iner ve sizi günahlardan korur..

  Bilgisayarlarımız da Anti-Virüs leri kurduktan sonra, bu programlar bilgisayarımızın denetimini almak için bizlerden izin istemektedir. Buna Takiben izin verdiğimiz taktirde,bilgisayarımızda bir tarama yaparak geçmişten bu güne kadar bilgisayarımıza bulsan bütün virüsleri bulup onlarlı imha eder…

  Gerçeğin Ruhu da İsa Mesih e iman eden bir inanlının üzerine indiğinde yaşamının denetimimi ona bıraktığında onu İsa ya benzer bir kişiliğe dönüştürür, temizler günah konusunda eleştirir, bizlere günahlarımızı gösterir. Bizlerin günah olarak bilmediğimiz o kadar çok şey vardır ki bunların zararlı birer virüs olduğunu ancak, Kutsal Rumuz la Anti- Virüs ümüzle anlıyabiliriz..

  Anti-Virüsler günlük olarak yapımcılarının web alanına bağlanarak yeni güncellemeleri update ederler. Bu güncelleme Anti-Virüs lerin gıdası gibidir, eğer bu gıdayı almazlarsa zaman içersinde gelişen yeni virüs leri tanıyamaz virüsler bilgisayara sızarak kendini çabukça klonlar. Anti-Virüs ler Kutsal Ruh larımız gibidir dedik, aynı şekilde Kutsal Ruhlarımızda Tanrı ile Bizlerin arsındaki bir bağ dır. Tanrı kelamını okuyarak ve Dua ederek ezgiler söyleyerek onu güncel turarız.

  Eğer bu Ruhsal gıdayı Ruhumuz dan mahrum edersek şeytanın

  Yeni virüslerine karşı savunmasız duruma geçeriz, günah benliğimize girerek günah bize egemen olur ve bizi(Ben) liğmizi den Tanrı dan uzaklaşırır.

  Günahın bedeli öümdür..

  Ruhunuzu gısıdından mahrum etmeyin. Günlük olarak Kelam ı okuyarak ve sesiz zamanda dua’larımızla Ruhlarımızın yaratıcısı ile ilişki içersinde olmaktan vazgeçmeyin..

  Beyazadam.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.