Tevrat’ın Tefsiri var mı?

 • Bu konu 3 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #26112
  klaus
  Anahtar yönetici

  Eski Ahit’in Türkçe tefsiri var mı? Nereden bulabiliriz?

  #32694
  Anonim
  Pasif

  Sayın MUM

  Eski ahit ve yeni ahit’in bir arada olanı ‘Kutsal kitap’ adıyla ve Türkçe olarak Kitâb-ı Mukaddes şirketinden temin edebilirsiniz.

  Tlf:0 212 512 44 45

  ‘Tefsir’ derken neyi kasdettiğinizi anlamadığım için sormak durumundayım. Eğer Türkçe çevşirisini kasdediyorsanız, verdiğim telefondan temin edebilirsiniz. Kur’an tefsiri gibi geniş açıklamalı bir kitap arıyorsanız, bu hususda bir bilgim yok.

  Saygılar.

  #32696
  Anonim
  Pasif

  Satın almak için

  http://www.yyyayinlari.com

  8e17db3df797686da4f37aa70a8da1a6.jpg

  Fiyatı 35 Lira (2 Cilt)

  1
  Eski Antlaşma’nın Yaratılış bölümünden Eyüp bölümüne kadar olan kısmın yorumunu içeren 1. cilt, günlük kullanım için yeterli derecede anlaşıldığı gibi, ileri düzeydeki öğrenciler, vaizler, öğretmenler, ilahiyatçılar, müjdeciler ve yazarlar için de kapsamlı bir kaynakçadır. Yaratılış bölümünden Eyüp bölümüne kadar olan kısmın ayet ayet yorumunu bulabileceğiniz ciltte, aynı zamanda birçok temel konuyu aydınlatıcı ara yazılara, tablo ve haritalara da rastlayacaksınız. 16×23 cm boyutlarında, 640 sayfa (Ciltli).

  2

  Eski Antlaşma?nın Mezmurlar bölümünden Malaki bölümüne kadar olan kısmın yorumunu içeren 2. cilt, günlük kullanım için yeterli derecede anlaşıldığı gibi, ileri düzeydeki öğrenciler, vaizler, öğretmenler, ilahiyatçılar, müjdeciler ve yazarlar için de kapsamlı bir kaynakçadır. Mezmurlar bölümünden Malaki bölümüne kadar olan kısmın ayet ayet yorumunu bulabileceğiniz ciltte, aynı zamanda birçok temel konuyu aydınlatıcı ara yazılara, tablo ve haritalara da rastlayacaksınız. 16×23 cm boyutlarında, 768 sayfa (Karton).

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.