Teşekkür

• Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Tüm site yönetimi ve tüm üye kardeşlerim,
    Yaklaşık bir saattir,İslami bir forumda konu okuyor,soru soruyorum.Aldığım cevaplar ve okuduklarım karşısında adeta dilim tutuldu.Az önce de dinden çıkarılmış bulunmaktayım:)))
    Buraya geldiğimde,kendimi yuvamda hissediyorum.Hepiniz öyle ince,öyle duyarlısınız ki….ve bir o kadar da sabırlı…
    Bu foruma yazılanları ki;bunun içinde İncil’in tahrif edilmiş olması gibi,ıspatı olmayan,hakaret boyutuna varan şayler de var,o foruma yazılsa,”Kur’an gerçek değildir” denilse tahmin bile edemiyorum neler olur.
    Rabbim,hepimizi korusun,bizlere önce kendimizi tanıma(bu benim için geçerli) sonra da savunma ve anlatma gücü versin.
    Böyle olduğunuz için,burada olduğunuz için,samimiyetiniz,sabrınız ve saygınız için sonsuz teşekkürler.
    Esenlikler herkese…

Anonim
    Pasif
    Aria;18633 wrote:
    Tüm site yönetimi ve tüm üye kardeşlerim,
    Yaklaşık bir saattir,İslami bir forumda konu okuyor,soru soruyorum.Aldığım cevaplar ve okuduklarım karşısında adeta dilim tutuldu.Az önce de dinden çıkarılmış bulunmaktayım:)))
    Buraya geldiğimde,kendimi yuvamda hissediyorum.Hepiniz öyle ince,öyle duyarlısınız ki….ve bir o kadar da sabırlı…
    Bu foruma yazılanları ki;bunun içinde İncil’in tahrif edilmiş olması gibi,ıspatı olmayan,hakaret boyutuna varan şayler de var,o foruma yazılsa,”Kur’an gerçek değildir” denilse tahmin bile edemiyorum neler olur.
    Rabbim,hepimizi korusun,bizlere önce kendimizi tanıma(bu benim için geçerli) sonra da savunma ve anlatma gücü versin.
    Böyle olduğunuz için,burada olduğunuz için,samimiyetiniz,sabrınız ve saygınız için sonsuz teşekkürler.
    Esenlikler herkese…

Degerli Aria

Tüm övgüler Rab’bimize olsun.Seni gercekten aileden biri gibi görüyoruz.Yanliz seni degil Yasayan Diri Tanri’yi gercekten arayan herkes icin zamanimizi,emegimizi seve seve harcamaya haziriz.
    Bu tesekkür yazisi bizler icin cok degerli ve tesvik edici.Senin gibi gercegi arayan alcakgönüllü üyeler basimizin tacidir.

Sevgili Aria sen dua et ki sanal ortamda,baskalarinca yakin temasta olmadigin icin böyle bir tepki aldin.Baska bir ortamda olacaklari tahmin bile edemezsin.Islam’in o kadar toleransi ve sevgisi(!!!) var ki..bu yüzden baska dinlere gecmeye cesaret edebilen cok az insan vardir..

Ne diyelim Tanri yardimciniz olsun.Ama gercegi arayip onu bulmaya deger.Tanri’nin agilindaki kuzularindan biri olmanizi en yakin zamanda diliyorum.

Sevgilerimle..

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.