Teşekkür Yazisi

• Bu konu 4 izleyen ve 3 yanıt içeriyor.
4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

İyi günler kardeşlerim, :)

Yaklaşık 2,5 aydır hristiyanlık ve protestan inancını inceliyorum. Bana göre artık sonun başlangıcına geldim. Artık ben de RAB’BİN yolunda RAB’BE hizmet etmek için varım. Bunun için öncelikle HRİSTİYANFORUM’a ve KUTSAL KİTAP org’taki kardeşlerime çok teşekkür ederim. Hristiyanforumdaki rumuzum gerçeğinpeşindeydi, artık gerçekleri bulduğum için bunun değişmesi gerekiyordu.

Kabul ederseniz bende artık aranızdayım. RAB sizlerle olsun.

Anonim
    Pasif

Sayın korintliler, hoşgeldiniz. Rab’bin sağ eli , her daim üzerinizde olsun. Yazılarınızı, burada, okumak benim için mutluluk olacak.

Rabbin sevgisi ve ışığı sizinle olsun.

Anonim
    Pasif

Sevgili korintliler kardeşim HristiyanTürk forumumuza hoşgeldiniz. Gerçeğin peşinde olmanızı sağlayan Rab’be şükürler olsun.

Sevgili kardeşim tanıklığınızı ayrıntılı olarak anlatırsanız Rab’de bereketli olacağına inanıyorum. Tanrı bilgisi ile ilgili değerli paylaşımlarınızı merakla beklediğimi de bilmenizi isterim.

Rab’bin lütfu sizinle olsun.

Armagan
    Anahtar yönetici

Sevgili Korintliler kardeşimiz, ben de seni aramızda görmekten son derece mutluluk duyuyorum.. Araştırmalarını sonuçlandırarak Tanrı gerçeğini keşfetmene çok ama çok sevindim. Seven Tanrı, ‘Beni arayacaksınız ve beni tüm yüreğinizle aradığınızda bulacaksınız.. Kendimi söze buldurtacağım’ der.. Bundan böyle Rab İsa Mesih’i daha yakından tanıman ve O’nun ateşli bir izleyicisi olabilmen için bizler de sana üzerimize düşeni sevinçle yerine getirmeye çalışacağız. Aramıza tekrar hoşgeldin!

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.