tesadüf müdür ?

• Bu konu 3 izleyen ve 4 yanıt içeriyor.
5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

1a1a1.jpg

bu resmi internette buldum. ilk resım bır kliseden los angelastaydı sanırım. herneyse bu sahte kliselerin var olduguna mı işarettir yoksa daha mantıklı bı acıklaması var mıdır?

Anonim
    Pasif

ilk resim kiliseye ait dogru, ikincisi tam olarak seytana tapanlarin ancak kullanacagi bir resim, ücüncüsü siradan bir tarih heykeli, bunlarin yanyana konmus resimleri neyi kanitliyor ki, neyi ifade ediyor. Mesele internetten sayfasinda degil, kilisede bunlarin yanyana bulunup bulunmadigidir. Gercek bir kilisede sadece ilki bulunur; seytana tapanlarin kurdugu örgütlerde ikincisi bulunur, ilkini ancak kötülemek amaciyla kullanabilirler. ücüncüsü devlet müzesinde bulunur, siradan tarihi bir heykel, seytanla tanriyla ilgisi yok. Sunu da belirtmeliyim ki, seytana tapanlar, seytanin kilisesini kurmuslar, normal kilisenin ibadetinin tam tersini yaparak, ibadet ve görüslerini belirlemislerdir. Görüsleri ve uygulamalari cok igrenctir. Internet sayfasinda yanyana birbiriyle celisen dünyalarin resimlerinin konmasi neyi ifade eder ki ciddi olarak. sayfayi yapana sormak lazim.

Anonim
    Pasif

Bunlar hakkında pek bir bilgim yok. Ama tesadüfi olmdığı açık. Öncelikle şunu söylemek isterim: Mesih İsa daima şeytanla mücadele etmiş ve öğrencilerine de bunu emretmiştir. Şeytan’ın esir aldığı çoğu kişiyi de Şeytan’dan kurtarmıştır. Bunun karşılığında onun için “İsa şeytanı şeytandan aldığı güçle kovuyor. O aslında şeytanın adamı ve bizi kandırmaya çalışıyor” dediler. O ise şöyle söyledi “Kendi içinde bölünmüş olan her ülke yıkıma uğrar. Kendi içinde bölünmüş hiçbir kent ya da ev ayakta kalamaz. Eğer Şeytan Şeytan’ı kovarsa, kendi içinde bölünmüş demektir. Bu durumda onun egemenliği nasıl ayakta kalabilir”.

İsa Mesih asla Şeytan’ın yanında olmamıştır. Ha bu fotoğraflara gelince. Bunlar kiliseyi karalamak için Şeytan yanlılarının kurmuş olduğu bir tuzak, sahte bir kilisenin sembolü ya da farklı bir sembol olabilir. Ortadaki resimde iki el de Hilal işaretine dönük. Üstte beyaz altta ise siyah bir hilal var. Bence Hilalden yola çıkıp sor sorunu, daha kolay yanıt bulursun ;)

Anonim
    Pasif

Cansucum ben bu resmi yargılamak ıcın koymadım. sahte kliselerin artık normal olarak işlediğinin bi belgesidir. İsa seytandır dıye bırseyde demedım. :) :) aramıza nasıl sızdıklarına bakın bunu belırteyımm :)

Anonim
    Pasif

Kusura bakma sevgili nina,
    Başlığı biraz kinayeli bulduğum için net bir tepki verdim. Siteye bazen böyle kişiler geliyor. önce biraz yanımızdaymış gibi duruyorlar, sonra kendilerini belli ediyorlar en son da küfredip çıkıyorlar. Hele ki kinaye sezdiğim bir başlıkta hele Rab Mesih’in böyle şeytani sembollerin yanına katılıp tartıldığını görünce bu durumda beklenen tepkimi ortaya koymak istedim. Çünkü Mesihiyim ve böyle şeyleri daima en sert tavırlarımla reddeceğim. Benim düşüncem hala bu ama aksi şekilde cevap verdiğim için özür dilerim, kırmak istememiştim.

Esenlikler

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.