• Bu konu 4 izleyen ve 3 yanıt içeriyor.
4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Yazar
  Yazılar
 • #25042
  Anonim
  Pasif

  Temel’in babası vefat eder Cenazeye gelen bir aile dostu Temel’e sorar: Nasıl oldu? Cevap: 30.kattan aşağıya düştü. Adam: Vah vah desene çok feci ölmüş. Temel: Yok yok öyle ölmedi. tam yere düşecekken manavın tentesine çarpıp tekrar yükseldi. Adam: Vah Vaah! Daha şiddetli çakıldı o zaman. Temel: Yok! Karşıdaki kasabın tenteden zıpladı bu sefer karşı binanın çatısına. Adam: Demek çatıya çarpıp öldü. Temel: Yok ya! Çatıdan yuvarlanıp elektrik tellerine gitti:adam Deme ya! Çarpıldı o zaman. Temel: Yok canım teller yaylandı babamı 200 metre yukarı fırlattı. Adam: 200 metreden yere çakıldı öyle mi? Yazık… Temel: Yok ya yine en baştaki bakkalın tenteye. Adam: Orda mı öldü? Temel: Yooo… Ordan da yine kasaba. En sonunda bunalan adam Temel’e bağırarak sordu: Ulan nasıl öldü bu adam? Temel: “Baktık durmuyo. Vurduk!


  çok güldüm

  #29124
  Anonim
  Pasif

  Sevgili Nasirali kardeşime gülmemizi sağlayan Temel fıkrası örneğinde foruma katkıları için teşekkür ederim; kardeşliğini sağlayan Rab’be hamdolsun.

  #29127
  Anonim
  Pasif

  :D:D:D Çok teşekkürler,Doğal bir saflıkmıdır anlamadım bu temeli ben :D.. Rab’bin ışığı sizinle olsun..

  #29129
  Anonim
  Pasif

  Sayın scientisT; “Temel kişiliği Karadenizlilerin zekasını belirtmekte kullanılan bir kimliktir. Karadenizliler bile böyle fıkralar anlatarak; kendileri eğlenirler. İnceden inceye; insani düşüncelerle de dalga geçerler.

  Rab, yüreğinizde olsun.:papatya:

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.