• Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #26263
  Anonim
  Pasif

  (Sıkıntılar, ve Şeytan’ın saldırılarından bunalmış imanlı bir kişinin, intihar etmeyi düşünürken Tanrı’ya yazdığı sitem dolu bir mektup).

  Sevgili Tanrı,
  Neredesin? Beni seyrettiğin halde nasıl oluyor da bana yardım etmiyorsun? Çok acı çekiyorum, ama aldırmıyorsun bile. Aldırsaydın, ya bütün bunlara son verirdin ya da ölmeme izin verirdin. Seni seviyorum, ama öyle uzakta gibisin ki, seni işitemiyorum, hissedemiyorum ve göremiyorum. Ama senin burada olduğuna inanmam gerekiyor. Ya Rab, onları hissediyorum ve duyuyorum. Onlar, kötü güçler buradalar. Senin gerçek olduğunu biliyorum Tanrım., ama şu anda onlar benim için daha gerçekler. Lütfen birisinin bana inanmasını sağla, Rab. Neden bunu durdurmuyorsun? Lütfen, ya Rab, lütfen! Beni seviyorsan bırak öleyim.

  Kayıp bir koyun

  ****************************************

  (Tanrı’nın yanıtı)


  Sevgili zayıf koyunum,
  Bana nerede olduğumu soruyorsun. Çocuğum, seninle birlikteyim ve her zaman da seninle birlikte olacağım. Zayıfsın, ama bende güçlüsün. Seni o kadar çok seviyorum ki, senin ölmene izin veremem. Sana o kadar yakınım ki, senin hissettiğin her şeyi hissediyorum.

  Şu an ne tür sıkıntılardan geçtiğini biliyorum, çünkü bu sıkıntılardan geçerken seninle birlikteyim. Ama ben seni özgür kıldım ve sen de bu konuda kararlı olmalısın. Benim düşmanlarımın seni rahat bırakmaları için senin bedensel olarak ölmen gerekmiyor. Bunun yerine, benimle birlikte çarmıha gerilmen gerekir. Öyle ki, ben sende yaşayacağım, sen de benimle birlikte yaşayacaksın. Doğruluk yollarında seni yönlendireceğim. Çocuğum, seni seviyorum ve seni hiçbir zaman bırakmayacağım, çünkü sen gerçekten benimsin.


  Sevgiler
  Senin Tanrın  #33131
  Anonim
  Pasif

  Mükemmel paylaşımın ve uğraşın icin Teşekkür ederim.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.