Tanrı Sevgidir..

• Bu konu 1 izleyen ve 0 yanıt içeriyor.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

hosgeldiniz

Merhabalar,

Sizlere kısaca tanıklığımı anlatacağım..Ermeni kökenli bir aileden geldiğimiz için onlarla yakından görüşüyoruz..Sadece akrabalarımızla değil bir papaz tanıdığımızla da yakın görüşmeler yapıyoruz.2008 Yılının ARALIK ayında yine akrabalarımıza gitmiştik.Evler inanılmaz derecede güzel süslenmişti.Ben o süslerden çok etkilenmiştim..Evimize dönünce hristiyanlığı araştırma isteğim oldu.1 Sene boyunca uzun araştırmalar yaptım.Ama bana göre yapamadığım en büyük araştırma Kutsal Kitabı okumamaktı :( Uzun araştırmalarım sonucunda birçok forumdan bilgi aldım ve kendimi tanıtarak bereket istedim.Rabbe şükürler olsun ki en büyük bereketi HristiyanTürk Paltalk İnternet Kilisesinden aldım..İnternet kilisesindeki değerli abilerim ve ablalarımdan aldığım muhteşem bereket ile 19 mayıs günü yine HristiyanTürk Paltalk İnternet Kilisesinde iman ederek hristiyan oldum (Her ne kadar MESİH İMANLILIĞInı din olarak kabul etmesemde) . Artık her gece HristiyanTürk Paltalk İnternet Kilisesindeki abilerim ve ablalarımla dualar ediyor,kutsal kitap paylaşıyoruz .. Rab herkesin yolunu açtı.. Çünkü rab demiştir ki �Yol, gerçek ve yaşam Ben`im, Benim aracılığım olmadan Baba`ya kimse gelemez. (Yuhanna 14:6) ;)

Rab sizleri bereketlesin.. halleluya

Esenlikler. ;)

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.