Sizin için ölüyorum..!

• Bu konu 1 izleyen ve 0 yanıt içeriyor.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Ey faniler Sevinin Coşun; Bizler için geleceği yüzyıllar öncesinden bildirilen geldi;
    Ey faniler Sevinin Coşun; Günahlarınız artık size yük değil, Yüzyıllar öncesinden günahlarımızı yükleneceği bildirilen günahlarımızı yüklendi;
    Ey faniler sevinin coşun; Tamahkar insanoğlu’nun ihaneti ile çarmıha gerileceği yüzyıllar önce bildirilen çarmıha gerildi.
    Ey faniler Sevinin coşun; Yüzyıollar önce dirilip geleceği bildirilen bizim günahlarımızı yüklenip çarmıhta can vererek ve 3 gün sonra ölümlüler arasından dirildi.
    Ey faniler AĞLAYIN SIZLAYIN; Tüm bu gerçekleri görmeyen gözler, Tüm bu gerçekleri duymayan kulaklarınızı kesin çıkarın atın; Gerçek Yaşam yanınızda iken siz başka yerlerde arayarak Göklerdeki Egemenlikten kendinizi yoksun bıraktınız…

EY FANİLER;
    SEVİNİN COŞUN KABUL ETTİYSENİZ;
    İMAN ETTİYSENİZ;
    ÇÜNKÜ O SÖZ VERDİ BİR KATİL OLDUĞU HALDE…
    ÜZÜLME SANA SÖZ VERİYORUM BU GÜN BENİMLE CENNETE GİRENLERDEN OLACAKSIN…
    O BİZLERİ AFFETTİ…. YA BİZ KENDİMİZİ SEVDİKLERİMİZİ DÜŞMANLARIMIZI AFFEDEBİLDİKMİ?

Bağışla ki Bağışlanasın…..

SANA ŞÜKÜRLER OLSUN RAB; SEN YANIMDASIN; SEN BANA KUTSAL HAZİNENDEN CEVHERLER SUNDUN.

Sen daha başlangıçta benim için vardın. ve ezeliyette benim için varsın ve sen bizlere ”SİZİN İÇİN ÖLÜYORUM’ Diyerek kutsallığını kanıtladın. Bizler sana çarmıhta inandık, Bizler seni görmeyen gözler ve duymayan kulaklarla yanıt verdik hep, Ama sen bizi bağışladın bizi yolundan ayırma rab;
    bizi kandırılanlardan eyleme rab;
    bizi senin yolunda yürüyen; senin kurallarına uymaktan ayırma;
    amen…

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.