Site için…

• Bu konu 4 izleyen ve 5 yanıt içeriyor.
6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Yazacaklarım forumla ilgili olduğundan buraya açtım.Sorun olursa,şimdiden özür dilerim.

Site neredeyse ölü,bunu düzeltmek için bir şeyler yapılamaz mı?Biraz daha aktif olsa,Türkiye’deki Hristiyanlar’ın sohbet forumu gibi bir site olsa güzel olmaz mı?

Anonim
    Pasif
    KülTigin;23317 wrote:
    Yazacaklarım forumla ilgili olduğundan buraya açtım.Sorun olursa,şimdiden özür dilerim.

Site neredeyse ölü,bunu düzeltmek için bir şeyler yapılamaz mı?Biraz daha aktif olsa,Türkiye’deki Hristiyanlar’ın sohbet forumu gibi bir site olsa güzel olmaz mı?

Sevgili Kültigin

Hristiyantürk forum sitemize hosgeldin.

Forumda Hristiyanlik ve Kutsal Kitap üzerinde zengin bilgiler bulunmaktadir.Bunlari okudun mu?

Ayrica site “neredeyse ölü” fikrine nerden kapildin? Eger sence ölü durumundaysa bunu canlandirmak icin ne gibi önerilerin olabilir?

Hristiyanlarin canli sohbet ve paylasim platformu bulunmaktadir.Istersen orda da bulusabiliriz.Paltalk’ta Hristiyantürk sohbet odasi ve Incil’in paylasildigi odamiza bekleriz.

Foruma öneri ve paylasimlarinla renk katmani bekliyorum.

Sevgi ve dualarimla…

Anonim
    Pasif

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.

“Ölü” gibi benzetme sebebim bilgi açısından değil,site bilgi açısından zaten dopdolu ama yorum-cevap açısında fazla bir aktifliği yok gibi.Bunu dile getirmek istemiştim :)

Sohbet odasınada katıldım şimdi ayrıca :)

Anonim
    Pasif

Evet, malesef bende katılıyorum. Canlamdırmak Moderatorler ilgi ve bunu bırlık heyacan katmalı kızmayın ama oyle sıte bu mantıkla monoton olmaktan oteye gıtmesı ehh..Aslında soru cevap kısımları hızlı olmalı ve Moderatorler açılan konu cevabı hızlı olduğunda ilgiçlik ve doğru ve yanlış çelişkisi kavramı ortaya çıkar ve ilgi artar bu tartışmaları tetıkler ve sıte çok gezgın olur, saygılar .

Anonim
    Pasif

@KülTigin 23317 wrote:

Değerlı kardasime katılmamak mumkun değil, kızmak çoook yersız cevaplar anlık olmuş olsa çok akıçı olmaktan yıyade katılımçılar bunu değerlendırerek bır çok u bırbırını takıp eder bunun için sıte yonetımı anlık cevap vermek için çaba göstermeli ve bu bılgı ve tartışma etiği yokselır, saygılar..

Anonim
    Pasif

Ben sitede çok fazla alt bölüm olduğunu düşünüyorum arkadaşlar. Üstelik Almanca ve İngilizce bölümler fazlasıyla geniş bir alt bölüm içeriyor.

6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.