site çok güzel

• Bu konu 6 izleyen ve 5 yanıt içeriyor.
6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

site süper elinize sağlik

Anonim
    Pasif
    basko;12686 wrote:

Sevgili basko sitemize hosgeldiniz.

Hep beraber ve Rab’bin de yardimiyla sitemiz daha da güzellesecektir. Siteden yararlanmanizi ve paylasimlarinizi bekledigimizi belirtmek isterim.

Rab’bim sizi bereketlesin, esenlik versin.

Anonim
    Pasif
    basko;12686 wrote:

Merhaba sevgili kardeşlerim biz hıristiyanlar çok farklıyız çünkü yeni kişiliğimizi Rab’den aldık. Üzmüyoruz, sevindiriyoruz kin tutmuyor barıştırıyoruz . Kendi kendime diyorum iyi ki Rab’bi tanıdım. Değiştim anladımki insanı ancak İsa değiştirebilir, insan da dünyayı.

Kars’tan sevgilerimle rabbin bereketi üzerinize olsun.

Anonim
    Pasif
    Danıel;12788 wrote:
    Merhaba sevgili kardeşlerim biz hıristiyanlar çok farklıyız çünkü yeni kişiliğimizi Rab’den aldık. Üzmüyoruz, sevindiriyoruz kin tutmuyor barıştırıyoruz . Kendi kendime diyorum iyi ki Rab’bi tanıdım. Değiştim anladımki insanı ancak İsa değiştirebilir, insan da dünyayı.
    Kars’tan sevgilerimle rabbin bereketi üzerinize olsun.

Merhaba sevgili Daniel,

Bu kısa ve öz tanıklığın için çok teşekkürler. İsa Mesih’i tanıyarak iman edenlerin hepsi O’nu tanıdıkları için her zaman sevinçlidirler ve sevinç ilahileri söylerler. Çünkü karanlıktan ışığa, ölümden yaşama geçtiler. İsa Mesih yaşayan diri bir Rab olduğu için yürekleri değiştiriyor, yaşamları değiştiriyor HAMDOLSUN! O, her insanın kurtulmasını istiyor ve şöyle diyor:

‘Bulma fırsatı varken RAB`bi arayın, Yakındayken O`na yakarın. Kötü kişi yolunu, fesatçı düşüncelerini bıraksın; RAB`be dönsün, merhamet bulur, Tanrımız’a dönsün, bol bol bağışlanır’ (Yeşeya 55:6).

‘Rab çobanımdır, eksiğim olmaz.
    Beni yemyeşil çayırlarda yatırır, sakin kıyıların kıyısına götürür, içimi tazeler.
    Adı uğruna bana doğru yollarda öncülük eder.
    Karanlık ölüm vadisinden geçsem bile, kötülükten korkmam. Çünkü sen benimlesin’ (Mezmur 23:1-4).

Sevgiler
    Suna

Anonim
    Pasif

Rab, sitemizi her daim bereketlesin sevgili kardeşler.. Bakıyorum da, burda çok emek harcayan kardeşlerimiz var.. Rab bizim bu emeklerimizi boşa çıkarmaz.. Buna inanıyor, iman ediyorum.. Bu siteyi takip eden, hristiyanlığa karşı olan insanların bir an önce Rab’be gelmesi için dua ediyorum..

Sevgilerimle..

Anonim
    Pasif

@basko 12686 wrote:

sitemize hoşgeldiniz kardeşim..
    rab sizi bereketlesin
    Esenlikler

6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.