sevgi.

• Bu konu 3 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar
    klaus
    Anahtar yönetici

Ben sizleri ve hristyanlığı sevgi insanları ve sevgi dini olarak algılıyorum. Ben insan olarak buna ihtiyaç duyuyorum. Sizin maneviyatınıza ulaşmam için tüm enejimi harcıyacağım. Almanya’da kiliseye gittim yabancı dil bilmememe rağmen cok rahatladım, çünkü Allah’ın huzurunda dil bilmemenin hiç önemi yok. Ben huzura gitmeden o güzelligi yaşadım ve bundan sonraki hayatımıda İncil’i zaten okumuştum daha da derinlere inerek araştıracağım.

İnanıyorum ki sevgi üzerine kurulmuş hristiyanlık kendi içinde de reformize olur daha çok parçalanmadan. Örneklerini vermeme gerek yok…. tüm dünya insanlığına sevgi aşılar. İsa Mesih’in sevgili bahçesinden tüm insanlık bir gül yaprağı olur. Sizlere beni kabul ettiginiz için teşekkür ediyorum. Allah şefkatini üzerimizden eksik etmesin..

Saygılar sunuyorum sevgiye deger insanlar…

Armagan
    Anahtar yönetici

Sevgili ziyaretçimiz, hrisitiyanlar üzerinde bu denli olumlu düşüncelere sahip olmanız bizi çok sevindirdi. Rab sizin yüreğinizde de egemen olsun. Burada bizlerle tanışmak, yazışmak ve paylaşamak isterseniz foruma üye olmanızı tavsiye edeceğim. Böylece diğer hristiyan türklerle de kolayca iletişime girebilirsiniz.. Esenlikler dilerim..

Anonim
    Pasif

Sayın ziyaretçi,

Bu sevgi dolu mesajınız ve düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için size çok teşekkür ediyorum. İncil’i daha önce okuduğunuzu söylüyorsunuz.. Tanrı’nın kutsal Sözü olan İncil’i okuyan herkes, İsa Mesih’in eşsiz sevgisi ve merhametiyle karşılaşır. Bizler de bir zamanlar Tanrı’dan uzak, sevgisiz kişilerdik. Ama hamdolsun, merhametli Rabbimiz bizleri aradı, buldu, kendisine çekti ve yüreklerimizi değiştirerek sevgisiyle doldurdu.

Quote:
    Ben sizleri ve hristyanlığı sevgi insanları ve sevgi dini olarak algılıyorum. Ben insan olarak buna ihtiyaç duyuyorum. Sizin maneviyatınıza ulaşmam için tüm enejimi harcıyacağım.

Bizim maneviyatımıza ulaşabilmeniz için enerjinizi tüketmenize gerek yok, çünkü kendi çabalarınızla, kendi gayretinizle bunu başaramazsınız, daha önce bizlerin de başaramadığı gibi.. Çünkü günahlı insan doğamız bunu başaramaz.. Ama İsa Mesih’e kalbimizin kapısını açıp, onu içeriye aldığımızda, O bizi değiştirerek, sevgisiyle doldurur, bizim başaramadığımızı O bizde başarır.

Sevgili ziyaretçi, sizi her zaman forum sayfamızda görmek istiyoruz. Size bu konularda yardımcı olmak isteriz. Rab’bin, sizi Kutsal Ruhu aracılığıyla bereketlemesini ve yol göstermesini diliyorum.

Sevgiler

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.