Seven RABBİME

• Bu konu 5 izleyen ve 4 yanıt içeriyor.
5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Göklerdeki Babam,
    Beni seçip sonsuz yaşamını lütfettiğin için;
    Seni tanımadan önca sayıları az olmayan dünyadaki kötülüklerden yorulmuşken;
    Yağmurda ıslanmış bir serçe kadar yalnızken ve farklı hissediyorken;
    Senden önceki yaşamımdaki acılarımı dindirip göz yaşlarımı sildiğin,beni teselli ettiğin için;
    Beni hiç yalnız bırakmadığın,kutsal ruhundan bana karşılıksız lütuf yoluyla verdiğin için;
    Düşmanlarımızı bile sevip onlar için dua etmemiz gerektiğini öğretip yüreğimi temizleyip yumuşattığın için;
    Sevginin karşılıksız olması gerektiğini öğrettiğin ve bana verdiğin karşılıksız sevgi için;
    İmanla umut etmeyi,yürekten inanmayı öğrettiğin için;
    Yalnızlığımda bana gerçek Baba olduğun,beni koruduğun benimle yürüdüğün için;
    Beni kızın olarak kabul edip seçtiğin için HAMDOLSUN.
    Adın kutsal kılınsın,egemenliğin Gökte olduğu gibi yeryüzündede hakim olsun.Bugünde işlerimizi ve günlük yaşamımızı Işığınla Nur’unla bereketle.Ayartılara karşı uyanık tut.Tüm Dünyadaki kardeşlerimi bereketle.AMİN.İsmin yücelsin.RAB İSA MESİH’in YÜCE ADIYLA.

Anonim
    Pasif

Amin. Amin. Amin. Çok güzel bir dua.
    Dualarin Rab’bi yüceltiyor, O’nun güzelligini ortaya koyuyor. Rab’le övünüyoruz.
    Tanri seni daha da bereketlesin Kutsal Kitap.
    Hepimiz de, senin yaptigin gibi, O’nu daha fazla övmeli ve her durumda O’na sükretmeliyiz. Hamdolsun Rab’bimize.
    Sevgi ve Dualarimla.

Anonim
    Pasif
    kutsal kitap;14223 wrote:
    Göklerdeki Babam,
    Beni seçip sonsuz yaşamını lütfettiğin için;

Degerli Kardesim, seni tanidigim icin, Seninle birlikte Rab`bi yuceltme firsati buldugum icin, Rab Mesih Isa`da cok mutluyum,
    Bizde senin dua`na AMIN diyoruz, ve senin icin Dua etmeye devam ediyoruz,
    Senin ve Aileni cok seviyoruz,
    Esen kal

Anonim
    Pasif

Sevgili Kutsal Kitap
    Duanı okuyunca ruhum sevinçle doldu. İsa Mesih’in o eşsiz sevgisini, sadakatini ve iyiliklerini tatmış bir imanlının Rab’bine sunduğu bu teşekkür duasını, İsa Mesih’i tanımış olan ve O’nu yaşamlarına Rab ve Kurtarıcı’ları olarak alan herkesin tüm içtenlikle ettiğinden eminim. Çünkü Rab her birimizi tek tek karanlıktan kendi ışığına getirdi. Omuzlarımızdaki günahın ağır yükünden kurtardı bizleri. Şeytan’ın kötülüklerinden ve baskısından özgür etti. Acılarımızı dindirdi, yaralarımızı sardı, kaybolmuşken bizleri aradı, buldu, çocukları yaptı. Her gün, her an bizimle! Böyle bir Rab’bi yüceltmeyip kimi yüceltelim? Rab’bin ismini onurlandırmak ve yüceltmek Göksel Babamız’a sevinç verir. O’nu yüceltmeye ve yaptıkları için teşekkür etmeye devam edelim. Rab teşekkür kurbanlarından hoşnut olur.

Duamız, tüm insanların günah yollarından dönmeleri, Rab’bi tanımaları ve kurtulmalarıdır. Çünkü Rab bütün insanları seviyor ve her birinin kurtulmasını istiyor. Rab seni karanlıkta olanlara IŞIK olarak kullansın ve bol bol bereketlesin sevgili Kutsal Kitap.

‘Seni sonsuz bir sevgiyle sevdim, bu nedenle sevecenlikle seni kendime çektim’(Yeremya 31:3).

Rab’bin esenliğinde kal!

Anonim
    Pasif

Sevgili Kutsal Kitap,

bu cok güzel bir dua. AMIN. Rab seni bereketlesin ve korusun.

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.