Seni Asla Bırakmam, senden asla vazgeçmem!

• Bu konu 2 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

ASLA BIRAKMAM, SENDEN ASLA VAZGEÇMEM! :kucak:

Sana cocuğum diyorum, öylesin, çocuğumsun. Seni adinla cağırdım, sen benimsin.

Buna Ben karar verdim ve seni seçtim. Sevgime yanıt verdin, ama ilk adımı Ben attım.

Sana olan sevgim duygusal bir sevgi değil.

Benim sevgim, senin yaşamını olumlu yönde değiştirir.

Artık sen eskisi gibi değilsin, yepyeni bir yaratıksın, inayet cocuğusun.

Sevgili yavrum sözlerime itaat etmediğin ve beklentilerimi yerine getirmediğin zamanlar vicdanın rahatsız oldu.

Bu yüzden Bana yaklaşmaya çekindin, seni azarlamamdan, cezalandırmamdan korktun.

Oysa Bana gelirsen, sadece SEVGİMLE karşılaşacaksın.

Seni asla bırakmam, senden asla vazgeçmem, geri çevirmem ve sırtımı sana dönmem.

Sevgili çocuğum Bana gel, Ben de sevgimle hep sende kalacağım.

Benim sevgim güvenilir, sarsılmaz, gerçek sevgidir. Bitmez ve sonu gelmez.

Bazen yanında olmadığımı, senden çok uzakta olduğumu hissettiğin anlar oldu.

Kendini yapayalnız, terkedilmiş sandın. Ama Ben seni hiç bırakmadım,

Benden uzaklaşıp kendi yoluna giden sendin.

Ben, sabırla Bana dönmeni bekledim. Sevgi dolu kollarım herzaman açık seni bekliyordu.

Sen Benim için çok değerlisin sevgili yavrum.

Seni öylesine sevdim ki, uğruna Canımı verecek kadar.

Senden asla vazgeçmem. Sana söz verdiğim gibi, herzaman yanında seninle olacağım.

Yeter ki Bana dön!

Anonim
    Pasif

İLGİNÇ:confused:

Anonim
    Pasif
    yukseksadakat;5133 wrote:
    İLGİNÇ:confused:

isamesihyasiyor

Sayın Yükseksadakat,

Yukarıdaki şiiri çok ilginç bulmuşsunuz ve kafanızda soru işaretleri belirmiş anlaşılan. Haklısınız, çünkü İsa Mesih’in dışında hiçbir din önderi, hiçbir peygamber kendisine iman edenlere bu denli sevgiyle yaklaşmamıştır. İsa Mesih sevginin özüdür, O’ndaki bu sevgi bir insanın verebileceği bir sevgi değildir, O’ndaki sevgi ilahi bir sevgidir, göksel bir sevgidir, karşılıksızdır. Günahlı insanı kurtarmak için kendisini haç ölümüne götürebilecek kadar büyük bir sevgidir O”nun sevgisi.

İsa Mesih günahlı insanı kendisine çağırıyor, bağışlıyor ve kurtarıyor. Kendisine iman edenler O’nun çocukları oluyorlar, O da onların babası… Öyle sevgi dolu bir baba ki, kurtardıktan sonra sürekli çocuklarını izliyor, cesaretlendiriyor, günaha düştüklerinde onları terbiye ediyor, ellerinden tutup kaldırıyor, yaralarını sarıyor, onları asla terketmeyeceğini belirterek sevgisini gösteriyor, onlara değer veriyor. İşte, İsa Mesih böyle bir Kişi’dir! O, insan bedeni almış sonsuz Tanrı’dır! Bu sevgi Tanrısı’nı siz de tanımak istemez misiniz?

Kendisini kabul edip adına iman edenlerin hepsine Tanrı’nın çocukları olma hakkını verdi’ (Yuhanna 1:12).

Sevgilerimle

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.