selam

• Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

selam ve merhaba
    foruma yeni gelen biri olarak merhaba demek istedim.
    hristiyanlığı öğrenmek maksadıyla geldiğimi bilmenizi ister mesajımı hatalı bir yere yazdımsa özür dilerim ve admin arkadaşların düzeltmesini rica ederim.

hristiyanlığı öğrenirken takip etmem gereken yolu öğretirseniz memnun olur şimdiden teşekkür ettiğimi bilmenizi isterim..

Anonim
    Pasif
    mustarip;15473 wrote:
    selam ve merhaba
    foruma yeni gelen biri olarak merhaba demek istedim.
    hristiyanlığı öğrenmek maksadıyla geldiğimi bilmenizi ister mesajımı hatalı bir yere yazdımsa özür dilerim ve admin arkadaşların düzeltmesini rica ederim.
    hristiyanlığı öğrenirken takip etmem gereken yolu öğretirseniz memnun olur şimdiden teşekkür ettiğimi bilmenizi isterim..

Sayın mustarip,
    Hristiyanlığı öğrenmek maksadıyla forum sayfamıza gelmişsiniz, hoşgeldiniz. Hristiyanlığı öğrenmek için doğru adrestesiniz. Rab’bin bu konuda sizi bolca bereketlemesini Kutsal Ruhu aracılığıyla size yol göstermesini diliyorum.

Belki şimdiye dek hristiyanlığa sadece islamiyet penceresinden baktınız, kulaktan dolma sözlerle yanlış bilgiler edindiniz ve gerçek hristiyanlıktan çok farklı şeyler öğrendiniz. Ama buraya gelerek, hristiyanlığı hristiyanlardan öğrenmenize, yani gerçek kaynağından öğrenmenize sevindik. Size öncelikli tavsiyemiz, hemen bir İncil edinin ve önyargısız olarak okuyun, araştırın. Forum sayfamızda dolaşarak hristiyanlık hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Kafanızı kurcalayan sorularınız olursa foruma yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Rab’bin esenliğinde kalın

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.