rica etsem

• Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Rab isa mesihin sevgisi kalbimi kaplayıp yolumu ışıldatmaya başlasa da güzel yolunu tam bilemediğim için yapmam gerekenleri bilmiyorum..
    yaşamımı rab isa mesihin kuşatması için ve incilin öğretilerini öğrebilmem en önemlisi ise hayatıma yansıtabilmem için dua etmenizi rica edebilirmiyim ??

Rab isa Mesihe giden yolun açılması için onun sevgisine kavuşmuş ve onunla yürüyen kardeşlerimden dua konusunda da bu satırları yazanı kardeş olarak kabul edip dua ederlerse mutlu olurum.

<> diyen rab isanın öğretisine uyarak isteğim olarak benimde isa mesihe iman edenlerden olmam için bana dua edermisiniz ??

Armagan
    Anahtar yönetici

Sevgili Mustarip kardesimiz,

Elbette sizin icin dua ediyoruz ve etmeye devam edecegiz. Siz Tanri’nin gercegini bulmak icin yola cikanlardansiniz. Samimi ve onyargisiz yaklastikca seven Tanrimiz kendisini mutlaka size de gosterecek, bulduracaktir.

11 Çünkü sizin için düşündüğüm tasarıları biliyorum” diyor RAB. “Kötü tasarılar değil, size umutlu bir gelecek sağlayan esenlik tasarıları bunlar.
    12 O zaman beni çağıracak, gelip bana yakaracaksınız. Ben de sizi işiteceğim.
    13 Beni arayacaksınız, bütün yüreğinizle arayınca beni bulacaksınız.
    14 Kendimi size buldurtacağım” diyor RAB.” (Kutsal kitap, Yeremya 29:11-14).

RAB’bin esenliginde kalin…

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.