Raß’bin Sevgili kuzulari ?

• Bu konu 4 izleyen ve 3 yanıt içeriyor.
4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Raß’bin Sevgili kuzular sizden yardim istiyorum.Rabbin Beni gormesi ve Bende egemen olmasi.Ve yasamimi degistirmesini istiyorum .Maddi sikintilar cekiyorum Ama Korkmuyorum Cunku Rab Benim Yukumu Hafifletecegini soyluyor KutsaL Kitapta.Sizden Benim İcin Dua Etmenizi istiyorum Rab isizi Bereketlesin ..
    Amin

Anonim
    Pasif

Bazi musluman arkadaşlar konuştugumız zaman hep şöyle derler: Bizler incile inanırız ama degişmemış incile inanırız. Her şeyi yaratan her şeye muktedir herşeyi bilen her yerde olan tanrı kudretlidir ve elbette ki kendi kelamını değişimden. Zebur kitabında şunu okuyoruz:

‘Ra rab sözün göklerde ebediyen sabittir mazmurlar 199.89ve incil şu yazılıdır “gök ve yer ortadan kalkacak ama benim sözlerim asla ortadan kalkmayacaktır matta 24.35

Anonim
    Pasif

Merhaba kardeşim keşke herkes sizler gibi evrensel olabilse! Sadece söyledğim bir söz yüzünden ıkı yıldır üye oldugum bir sitenin degısmıs üyeleri tarafından herkesın gozleri önunde infaz edildim hakarete ugradım.Belki benımde katolıklık hakkında yasadıgım acı bır tecrubenın yansıması olarak yalnış bir sözüm o forumdaki katolik arkadasları incitmiş olabilir fakat acıklama yapmama ve özür dilememe ragmen baglı oldugum kiliseye kadar uzanan gurur kırıcı sözler moderatörler tarfından onaylanıp yayınlanınca o forumdan ayrılmamın cok daha dogru olacagına karar verdim.Ama olsun ben RABDEYİM kırdıysam ya da kırmadıysam haksızlık yaptım ya da yapmadıysam rabbin önunde hepsinden özür diledim.Ve tüm olanlara karsın kalmam için ısrar etmelerine rağmen üyeliğimin silinmesini istedim.Umarım şimdi Rabde dogru olan yerdeyim.Siz ve Evangelist Ağbiyle tekrar karsılastıgım için cook mutluyum. RAB sizi bereketlendirsin.halleluya

Anonim
    Pasif
    prensesbee;15010 wrote:
    Merhaba kardeşim keşke herkes sizler gibi evrensel olabilse! Sadece söyledğim bir söz yüzünden ıkı yıldır üye oldugum bir sitenin degısmıs üyeleri tarafından herkesın gozleri önunde infaz edildim, hakarete ugradım. Belki benım de katolıklik hakkında yasadıgım acı bır tecrubenın yansıması olarak yalnış bir sözüm o forumdaki katolik arkadasları incitmiş olabilir, fakat acıklama yapmama ve özür dilememe ragmen baglı oldugum kiliseye kadar uzanan gurur kırıcı sözler moderatörler tarfından onaylanıp yayınlanınca o forumdan ayrılmamın cok daha dogru olacagına karar verdim. Ama olsun, ben RABDEYİM. Kırdıysam ya da kırmadıysam, haksızlık yaptım ya da yapmadıysam, Rabbin önunde hepsinden özür diledim. Ve tüm olanlara karsın kalmam için ısrar etmelerine rağmen, üyeliğimin silinmesini istedim. Umarım şimdi Rab’de dogru olan yerdeyim. Siz ve Evangelist Ağbiyle tekrar karsılastıgım için cook mutluyum. RAB sizi bereketlesin.halleluya

Sevgili prensesbee

Hristiyantürk FORUM ailesine hosgeldin. Bahsettigin foruma ben de iki yildir üyeydim. Ilk baslardaki Kutsal Kitap temelinden ortodoks ögretiye kaymis oldugundan ben de artik orada yazmamaktayim. Simdi burda dogru yerde oldugunuzdan eminim. Burada Kutsal Kitab’a uygun olmayan insan ögretileri ve gelenekleri yayinlanmaz VE kabul edilmez. Kutsal Kitap Tanri Söz’üdür ve temel ölcütümüzdür. Burada hep beraber birbirimizi bina edip, birbirimizden bereket alacagiz Rab’bin izniyle. Paylasimlarinizin devamini diler, Rab’den size esenlik, lütuf ve merhemet dilerim.

Sevgiler

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.