Radyo hakkında

• Bu konu 6 izleyen ve 13 yanıt içeriyor.
14 yazı görüntüleniyor - 1 ile 14 arası (toplam 14)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Esenlik olsun…

Ben bu gün (biraz geç de olsa) forumumuzda radyo olduğunu keşfettim :) Ben her zaman modzilla ile giriyordum, bu gün tesadüf eseri internet explorer ile giriş yaptım ve foruma girince otomatikman radyo açıldı.

Size şunu sormak istiyorum, modzilla ile bu radyoyu dinleyebilme şansımız hiç yok mu? Ya da bir eklenti falan indirsek te bu radyoyu winap ile açsak bu mümkün müdür?

Evangelist
    Anahtar yönetici

Sevgili Üyemiz

Radyomuzu su an icin internet explorer ve Google Chrome ile dinlemek mümkündür.
    Fakat diger explorerler icin ( Mozilla, Opera ) calismalar devam etmektedir. Ilerliyen zamanlarda web sayfasi ile ilgili tüm yenilikleri Forum sayfamizda sizlere duyuracagiz.
    Ilginiz icin tesekkür ederiz.

Webmaster

Anonim
    Pasif

Mrb. radyoda daha çok vaazlara ağırlık verilmesi mümkün mü?

Armagan
    Anahtar yönetici

Sevgili Eternal kardesimiz,

Web radyomuzu simdilik internet hizmetlerimize ek olarak bulunduruyoruz. Kullandigimiz ses dosyalarinin büyük cogunlugu ilahi müzikleridir. Bunun disinda Sesli incil dosyalari, incilden ders dosyalari, sohbet ve tanikliklar dosyalari var. Ancak siz de biliyorsunuz, bu tür programlarin yenilerini hazirlamak icin teknik yeterlilik, yer ve zaman gerekiyor. Rab dilerse ilerisi icin incilden yeni dersler, sohbetler ve güncel gelismelerle ilgili yeni programlar yapabilmeyi planliyoruz. Bu yönde dua edebilirsiniz.. :lutfen:

Anonim
    Pasif

Teşekkür ederim. Rab, yüreğinizde olsun. Rab’bin yüreğinde kalınız.tanri sevgidir

Anonim
    Pasif

merhaba

umarim isinize yarar

firefoxda Internet Explorer acmanızı saglar

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1419

umarım isinize yarar

esenlikle kalın tanrı sizi korusun

Evangelist
    Anahtar yönetici
    real;10000 wrote:
    merhaba

umarim isinize yarar

firefoxda Internet Explorer acmanızı saglar

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1419

umarım isinize yarar

esenlikle kalın tanrı sizi korusun

Böyle bir eklenti ile mümkün ama Mantik olarak firfox ile eklenti olmadan direk olarak acilmasi gerekiyor.!!! Ve firefox Web sayfamiz acildiginda eksik eklenti uyarisi vermiyor. Bu yönde calismalar yapiyoruz .
    ilginiz icin tesekkür ederiz

webmaster

Anonim
    Pasif

haklısınız
    bide bole birsey buldum
    https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/446

60058845iv8.jpg
    esenlikle kalın

Anonim
    Pasif

Yardımların için çok teşekkür ederim real kardeşim…

Anonim
    Pasif

Bir şey sormak istiyorum…

Acaba radyo da çalan sohpetleri, incil derslerini, tanıklıkları bilgisayarımıza indirebilme şansımız var mı?

Açıkçası ben bu güne kadar radyoyu hiç dinlemezdim; çünkü müzikle pek aram yoktur; ama radyodaki dersler ve konuşmalar gerçekten de çok hoşuma gitti. Dünden beri bunları dinliyorum; ama malum her daim bilgisayar başında olamıyoruz… Bunları bilgisayara indirsek, cep telefonumuza ya da ipoda yüklesekt de yolculuklarımızda dinleyebilsek… Gerçekten çok güzel olurdu bu…

Anonim
    Pasif

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Anonim
    Pasif

Evet tamamen katılıyorum mesela ben bir keresinde radyoda bir vaaz dinlemiştim bir daha da bana tesadüf etmedi her dinlediğimde tek tek bakıyorum ama yok..O vaazı dinletmek istediğim insanlar oluyor mesela ama maalesef dinletemiyorum. Bu yorumları ve vaazları bulabileceğimiz bir yer var mı?

Armagan
    Anahtar yönetici

Sevgili Eternal,

Sorunuz için çok teşekkür ederim. Radyoda dinlediğiniz bütün sesli dosyaların listesini pop-up penceresi olarak ekrana getirebilirsiniz. Gelen listede konu başlıkları, ilahi, vaaz, sohbet, vs. açıklayıcı bilgiyle aradığınız katogoriyi daha kolay bulabilirsiniz.

Web Radyomuzun player’inin üzerinde, en soldaki birinci Open Media(s) düğmesine (alt çizgi, üzerinde üçgen işareti olan düğmeye) tıklayıp bekleyin. Yeni bir pencere açılacak ve orada tüm seslı dosyaların listesini göreceksiniz. Hangisini dinlemek isterseniz üzerine gidip tıklamanız yeterli olacaktır.
    Ayrıca, yine Next Tract düğmesine (soldan beşinci düğmeye -sayaçın solundaki ileriye tuşuna) bastığınızda bir sonraki sesli dosyayı dinlemeye başlayacaksınız.

Rabbin esenliğinde kalın..

Anonim
    Pasif

Evet çıktı :) çok teşekkür ederim gerçekten :))

14 yazı görüntüleniyor - 1 ile 14 arası (toplam 14)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.