Rabbin merhameti

• Bu konu 1 izleyen ve 0 yanıt içeriyor.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Herkesi kutsal selamla selamliyorum rab sizleri kutsasin bir müslüman arkadaşimiz derki sayin angel gelin ateist ve darwinistlere karşi isevi ve hristiyan birliği yapalim dedi bende dedimki sayin arkadaşim öncelikle kuranda yazan allah in ortaği yoktur sözü doğrudur isa mesih baba tanrinin ortaği değil bize göre oğludur ve birdir beraberdir bu kurandada yaziyor ama sizden bazilari müslüman olmayan namaz kilmayan cehennemliktir diyorlar içinizden bazilari isaya yalanci deli sahtekar hertürlü kötü düşünceyi besliyor nasil bir olabiliriz dedim ama incil bize yargilamayinki yargilanmayasiniz der buyüzden bazilarini biraz delidirler deyip geçiyoruz tabiki bir kaç kişinin konuştuklarini yaptiklarini tüm müslümanlara yikmamak lazim ama onlarida seviyoruz baba tanriya bağli olduklari ibadetler yaptiklari için ayni zamanda incilden:
    Baba tanriya kim öğüt verebildi kim onun öğütçüsü olabildi
    kim ona bir şey verdiki geri istesin
    sevgi konusunda ise isa derki babayi ve beni seveni bizde seveceğiz ve derki
    babayi gören beni görmüştür inanin isayi sevmeyen allah i da sevmez ayni zamanda isa nin allah ile karşilaştirilmasi büyük bir günahtir onlar beraberdir birdir bunu yapmayin dedim esen kalin

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.