Rab’be şükürler olsun

• Bu konu 8 izleyen ve 8 yanıt içeriyor.
9 yazı görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Sevgili Kardeşler,
    Bildiğiniz gibi Barnabas kardeşimiz beyninde ki tümör nedeniyle ameliyat geçirdi geçen hafta. Ameliyatının başarılı geçtiğini ve Rab’bimizin dualarımızı işitip onu tekrar bize bağışladığını bilmenizi istedim. Rab’bimize şükürler olsun. Ama dua etmeye devam edelim kardeşler. Çünkü bazı sorunları hala olduğu gibi durmaktadır. Dualarımızda Barnabas Kardeşi analım. Maddi sorunları bulunmaktadır. Rab tüm sorunlarını en yakın zamanda çözsün diye dua edelim.
    Esenlikler.

Anonim
    Pasif

Bu çok güzel ve çok sevindirici bir haber Tuba’cığım, çok teşekkürler. Bizleri çok sevindirdin. Rab’be bu kardeşimizin tam olarak şifa bulması, uzun ve sağlıklı nice yıllar hizmetlerine devam edebilmesi için dua etmeye devam ediyoruz. Rab’bin, Bilal kardeşin yaşamında çok güzel şeyler yapacağına inanıyorum. Rabbimiz iyidir! HAMDOLSUN!

Anonim
    Pasif

İyi haberlerim var;
    Az önce Bilal kardeş’le msnde görüştüm. Taburcu olmuş ve amcasının evinde dinleniyor. Sağlık durumu gayet iyi. Sadece morali birazcık bozuktu, giden saçlarına üzülüyordu :)) Kameradan gördüm kendisini, iyi görünüyordu. Ayrıca bir iyi haber daha var. Maddi sorunlarıyla ilgili bir sıkıntısı kalmamış. Sağlığı da maddi durumu da iyiye gidiyor. Rabbe şükürler olsun. Şeytan’ın oyununu Rabbin sayesinde altetmiş olarak çok yakında hizmetine kaldığı yerden devam edecek.
    Dualarıyla destek olan tüm kardeşlere Bilal kardeşim adına teşekkür ediyorum. Rab şifaya ihtiyacı olan herkese şifa versin, bereketlesin.
    Sevgilerimle…

Anonim
    Pasif

Rabbim şifa versin

Anonim
    Pasif

güzel haber her zaman sevindiricidir

Anonim
    Pasif

@getsemani 14498 wrote:

İyi haberlerim var;
    Az önce Bilal kardeş’le msnde görüştüm. Taburcu olmuş ve amcasının evinde dinleniyor. Sağlık durumu gayet iyi. Sadece morali birazcık bozuktu, giden saçlarına üzülüyordu :)) Kameradan gördüm kendisini, iyi görünüyordu. Ayrıca bir iyi haber daha var. Maddi sorunlarıyla ilgili bir sıkıntısı kalmamış. Sağlığı da maddi durumu da iyiye gidiyor. Rabbe şükürler olsun. Şeytan’ın oyununu Rabbin sayesinde altetmiş olarak çok yakında hizmetine kaldığı yerden devam edecek.
    Dualarıyla destek olan tüm kardeşlere Bilal kardeşim adına teşekkür ediyorum. Rab şifaya ihtiyacı olan herkese şifa versin, bereketlesin.
    Sevgilerimle…

Ne güzel haberler geliyor.Rabbim zor durumda kalanlara yardım etsin,ışığını eksiltmesin.

Anonim
    Pasif

Benim için çok uzun başkaları için çok kısa sayılabilecek bir zamandan sonra Rab’in inayeti ve günahkar kuluna gösterdiği merhameti sayesinde tekrar aranızdayım, zor zamanlarımda benden ilgilerini esirgemeyen Rab’de değerli kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum…
    Muhakkak ki Rab kendisine ait olanları nasıl kurtaracağını bilir…
    Rab’imiz İsa Mesih adıyla sizlere lütuf ve esenlik diliyorum…

Anonim
    Pasif

Hoş geldin Kardeş,
    Rab’be şükürler olsun. Rab, şifa vermeye ve seni bereketlemeye ve senin sayende bizleri de bereketlemeye devam etsin.
    Rab sana, hem bedenen hem de ruhen, Esenlik ve Güç versin.
    Sevgi ve Dualarımla.

klaus
    Anahtar yönetici

Hosgeldiniz sevgili Barnabas ! Dualarimiz Rabbin tahtının önüne mis kokulu bir buhur gibi yükseldi. Rabbimin güzel ismine yücelik olsun. Sizde, Rabbimin işleri daha da devam edecek. Güzel bir istirahat zamanı sonrası, kardeslere ve kilisenize dönmenizi bekliyoruz. Rabbime tekrar şükürler ve övgüler olsun.

Yahveme emanet olun. Esenlikle..

9 yazı görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.