• Bu konu 2 izleyen ve 3 yanıt içeriyor.
4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Yazar
  Yazılar
 • #25047
  Anonim
  Pasif

  Sadece ve yalnızca Tanrı’nın Adı’nın ve Sözü’nün yüceltildiği HristiyanTürk forumda gün geçtikce Rab’bin sayılarını arttırdığı yeni kardeşlerin değerli paylaşımlarıyla mesajları izlemekte zorlanıyorum. HristiyanTürk foruma önemli katkıları için sevgili kardeşlerime teşekkür ederim; Rab’be hamdolsun.

  Rab’bin lütfu sizinle olsun.

  #29155
  Anonim
  Pasif

  Sayın sonsuzdiren; sizin söyleminize katılmamak olanaksız.Ben dinazor ( Belki sıktı ama !.. bu sözcük ki; yaşımı en iyi ifade eden o .) için zor gibi gözükse de ; katılan kardeşlerin yazımlarını görmek ; Rab’de çok güzel !..

  Rab, katılanları bereketlesin ve onlara sonsuz sevgisini versin.

  Rab sağ elini üzerinden eksik etmesin.hisusa

  #29833
  Anonim
  Pasif

  hristiyanturk.gifGoogle’da ”Hristiyan” sözcüğü aratılınca HristiyanTürk.com önceleri ancak 4.sayfada bulunabiliyordu; şimdi ise 1.sayfanın 6.sırasında bulunuyor. Rab’be hamdolsun; Rab zamana hükmediyor.

  #28503
  Anonim
  Pasif

  Lütfen; İsa’nın kanındaki gücün sırrını bilerek bu forumu destekleyelim ve de yazalım. Zira; İsa’nın kanına dayanan bildiri güçlüdür. İnsanları ; günahlarından, korku ve bağlarından özgür kılar. İsa Mesih’in kanında; herkes için kurtuluş ve güç vardır:

  ” Kardeşler, şu nu bilin ki, günahların İsa aracılığıyla bağışlanacağı size duyurulmuş bulunuyor.” ( Elç. İş. 13:38 )

  Gerçek bağışlanma, Mesih’in bunu gerçekleştirdiği yer olan çarmıh kadar önemlidir. Bağışlanma yaşamadıkça anlaşılmaz. Eğer bağışlanmanın verdiği sevinç; anlatılabilseydi ki, çoğu kişi bunun gerçek olamayacak kadar olağanüstü olduğunu ifade ederdi. Çarmıh ; bir kurgu ya da bi masal değildir. Gerçek kan, gerçek olan toprağa düştü. Bu gerçek kan; gerçek günahkarlara gerçek bir arınma, günahkarlara daha fazlasını sağlıyor.

  Rabbin sevgisi ve ışığı sizinle olsun.

  Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere sonsuz ölümle !

  Yahve yire – RAB, sağlar.

  Yahve nissi – RAB, sancağındır. hisusa :papatya: :papatya: :papatya:

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.