Rab korusun

• Bu konu 4 izleyen ve 3 yanıt içeriyor.
4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

navbits_start.gifÜlkemiz sıkıntılı bir dönemden geçmektedir. Rab Devletimizi ve Ulusumuzu korusun, esenlik versin.

Anonim
    Pasif

Degerli Kardesim, yurekten dualariniza katiliyorum, Sizlerinde iyi bildiginiz gibi, ulkemiz icin 2 kat fazla dua etmek zorundayiz, Cunku Hem Guzel ulkemiz icin, hemde Tanri inancimiz geregi BAGLI BULUNDUGUNUZ YONETIMLERE BOYUN EGIN, diyerek bize YONETICILER icinde dua etmemizi emretmistir,

Tanri Ulusumuz Yoneticilerini, Guvenlik Guclerini, Vatandaslarimizi Berketlesin, Tum halkimiza Maddi ve Ruhsal esenlik versin, Ve ulkemizin uzerindeki bu sikintili donemi atlatip Esenlik, Baris ve Refah gondersin.

2.Tarihler 7: 14 Adimla çagrilan halkim alçakgönüllülügü takinir, bana yönelip dua eder, kötü yollarindan dönerse, gökten onlari duyacagim, günahlarini bagislayip ülkelerini sagliga kavusturacagim.

sonsuzdiren;7495 wrote:
    navbits_start.gifÜlkemiz sıkıntılı bir dönemden geçmektedir. Rab Devletimizi ve Ulusumuzu korusun ve esenlik versin.
    Anonim
    Pasif

Sizin söylem ve istemlerinize şöyle bir yakarışla katılmak isityorum:

Ebedi ve kadir Tanrım; insanlık ailesine barış getirmek için çalışanların ruhlarını ve yüreklerini aydınlat. Ülkemizi yönetenlere bilgelik ve hikmet ver. Bu ülkenin zenginlik ve geleceği için; onların aldığı her kararda Senin isteğin olsun.İnsanlığın emniyet, barış ve refahı için çalışanlara yol göster. Bu ülkenin Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık makamını koru ve yönet. Büyük Millet Meclisini, Bakanlıkları, Ordu ve Emniyet teşklatını koru ve bereketle. Tüm yasa koyucularve tüm yasa uygulayıcıların yüreklerini Kendi adaletin, Kendi sevgin ve merhametin ile doldur. Ya Rab; bugün ülkemiz ve insanlık ailesi için; savaş, açlık ve diğer felaketlerden Sana sığınıyoruz. İnsanlık onuru, adalet ve barış düzeni için çalışacak yöneticileri Sen sağla. İsa adıyla Senden istedim. “Siz isteyin ben veririm .”dedin . Duamı kabul ettiğin için, Sana teşekkür ederim. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adıyla, amin.

Rabbin sevgisi ve ışığı sizinle olsun.

Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle ! hisusa tanri sevgidir

klaus
    Anahtar yönetici

Sevgili Orhan Hocamın dularına katılıyorum.amin.

Ve bizimle paylaştığı bu ayet ile ilgili çok sevdiğim ve gitarımla çalarken içimin titrediği bir ilahi var. Bunu sizinle paylaşmak istedim;

Eğer halkım alçalırsa,
    Alçalıp duayla,
    Günahlarından dönüp, benim
    Yüzümü ararsa.
    Onları işitip, ben affederim,
    Onları işitip, şifa veririm.

Rab şifa ver, Baba şifa ver
    Ağlayışımızı duy ve halkına bak
    Rab şifa ver, bizi işit Rab,
    Ve şifa ver, affet bizi
    Ve bize şifa ver.

Rab eğiliriz, alçalarak
    Duayla geliriz,
    Yüzünü ararız, alçalarak
    Günahtan döneriz
    Baba merhametle bizi affet
    Baba merhametle, gel,şifa ver.

399 nolu ilahi

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.