Rab HristiyanTürk forumu bereketlesin

 • Bu konu 2 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #23507
  Anonim
  Pasif

  HristiyanTürk forumun yeni formatı çok güzel olmuş; emeği geçen sevgili kardeşlerime teşekkür ederim.

  HristiyanTürk forum Rab’bin hizmetinde olan; yalnızca ve sadece Rab’bin Adı’nın ve Sözü’nün yüceltildiği bir forumdur. Tanrı gerçeğine aykırı, sapkın hiçbir görüş HristiyanTürk forumda bulunmayacaktır. Tanrı bilgisi ile ilgili konularda tek otorite yalnızca ve sadece Tanrı Sözü Kutsal Kitap’dır. İnsan yapımı her doktrini, geleneği, kuram ve görüşü reddediyoruz.

  HristiyanTürk foruma gelen üye ve misafirler Tanrı ile ilgili gerçek ve doğru her bilgiye ulaşabilirler; üye ve misafirlerin değerli paylaşımlarını bekliyoruz.

  Rab HristiyanTürk forumu bereketlesin.

  #27919
  Anonim
  Pasif

  Rab’bin Adını yüceltmeyi, Rab’be hizmet etmeyi amaç edinen herkesi Rab bereketlesin.

  İnandığımız çağrı ve sahip olduğumuz umut budur.

  sonsuzdiren forumdaki paylaşımların için Rab seni de bol bol bereketlesin…

  #28715
  Anonim
  Pasif

  Rab her tümcesinde Adı’nın Ve Sözü’nün yüceltildiği HristiyanTürk Forumumuzu bereketlesin. Tanrı Biligisine sahip olmak isteyenlerin başvuracağı tek kaynak HristiyanTürk Forumdur.

  HristiyanTürk Forumda Tanrı Gerçeğine aykırı hiçbir sapkın öğreti bulunmamaktadır. Tanrı buyruğuna uygun öğretiler hakkında bilgi almak isteyen yada tartışarak Tanrı Gerçeğine ulaşmak isteyenler hiçbir çıkar gözetmeksizin Rab’be hizmet etmeyi amaçlayan HristiyanTürk Forumu izlemelidirler.

  Sevgili kardeşlerim Tanrı Sözü Kutsal Kitap’a uygun olarak Tanrı’yı yüceltmek ve bundan zevk alamak isteyenlerin yanında olunuz. Tanrı’nın Ruh’una itaat edip izleyiniz.

  Rab’bin lütfu sizinle olsun.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.