Rab evlenmez

• Bu konu 1 izleyen ve 0 yanıt içeriyor.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Size esenlik olsun arkadaşlar hepinizi kutsal selamla selamliyorum rab sizleri kutsasin bereketlesin ve rabbin sevgisi sevenleriyle olsun
    rab evlenmez evet sonsuzlara kadar ne baba tanri ne oğlu isa mesih evlenmez baba tanri oğlunu kendi yerine koymuştur baba tanri oğlunuda rab yapmiştir bu durumda baba tanri evlenmeyeceğine göre oğlu isa mesihte evlenmeyecektir nitekim 33 yaşinda çarmiha gerilen isa evli değildi çünkü rab evlenmez mesela incilden bir ayet ölümden dirilenler göklerdeki melekler gibidir ne evlenir ne evlendirilirler demektedir bu durumda incilde geçen düğün mesihin düğünü mesihin kilisesine kavuşmasidir senelerce özlem çektiği kilisesine kavuşmasi onun en mutlu günü düğünüdür incil bize isa nin gelininin kilisesi olduğunu belirtmektedir.işte biz dualarla ayakta kalan mesihçiler o gün için yaşariz o gün bizim için cennettir baba tanri ve oğlu isa mesihin birliğine inaniriz ve onlarin kralliğina cennetin kralliğinin geleceğine inaniriz ama ne zaman gelecek o gün işte o günü ne oğul ne melekler kimse bilemez baba tanri o günü mutlaka biliyor ve o günü oğluna bildirecektir henüz bildirmemiştir bazilari mesihin o günü bildiğini ileri sürüyorlar ufak tefek yanlişlar hepimiz içindir hatasiz olan baba tanri ve oğlu isa mesihtir onlarda hata günah olmaz ne söylerlerse ne yaparlarsa doğrudur onlarinki gerçek doğrudur önemli olan bizim doğrularimiz değil rabbin doğrularidir kim ne derse desin sadece rabbin söyledikleri gerçektir ayni zamanda çok mutluyum pazar incil okuma günümdür bikmadan usanmadan yavaş yavaş anlayarak incil okumaktayim incil ağirdir anlamasi zordur kolay gibi basit bir kitap gibi görünür ama rabbin akli üstündür mesela incilden kim rabbe öğüt verebildi kim onun öğütçüsü olabildi kim ona bir şey verebildiki geri istesin ayni zamanda rab geçmişi geleceği bilendir incilde zaman kavrami yoktur o söz önceydi o sonraydi diye birşey olmaz incil bugün içindir her gün içindir sonsuzlara kadardir yer ve herşey yokolacak ama benim sözlerim sonsuzlara kadar kalicidir diyen isa mesihtir.sizlere yazmaktan büyük mutluluk duyuyorum ve bu yazilarimi en güzel ilahiler dualar eşliğinde sizlere yaziyorum çünkü bunlarla dimdik ayakta duruyorum ben! Rabbin gücü sonsuzdur iyiliği sonsuzdur
    hepinize esenlik olsun rabbin lütfu sevgisi kutsallarla ve rabbi sonsuz sevenlerle olsun halleluya

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.