Pakistan’da 14 yaşındaki Hristiyan çocugu vahşice öldürüldü!

• Bu konu 1 izleyen ve 0 yanıt içeriyor.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Monday, 27 August 2012 13:22

as.jpg

Suneel Masih 19 Ağustos’ta aniden kayboldu. Kendine yeni bir gömlek almak için pazara gideceğini söyleyerek evden çıktı ve bir daha geri dönmedi . Ailesi kaybolduğunu düşünerek oğlunu aramaya başladı.

Ancak bütün aramalara rağmen Sunnel’i bulmadı. Daha sonra karakola gidip polislere Suneelin kaybolduğunu bildirdiler. 21 Ağustosta Faisalabad (Pencap) yakınlarında polis tarafından tanınmayacak halde bir çocuk cesedi bulundu. Daha sonra cesedin Hıristiyan bir ailenin oğlu olan ve İki gün önce kaybolan Suneel Masihe ait olduğu belirlendi. Kaybolduktan iki gün sonra 14 yaşındaki bir çocuğun,Vahşice öldürülmüş halde bulunması yerel Hıristiyan topluluğunu şok etti. Sunnel Masih Hıristiyan ailenin evlatlık çocuğuydu. Polis Komserin söyledigi : Ben bütün çalışma hayatım boyunca böyle vahşice işlenmiş bir cinayet görmedim. Kulakları, burunu, dili, kolları ve bacakları kesilmiş , karnı yarılmış, tüm iç organları karaciğer ve böbrekleri dahi alınmış. Polislerin tahminlerine göre, kara borsada satmak için çocuğun tüm iç organları alınmış . Daha sonrasında ise cani katiller öldürülen çocuğun üzerine asit dökerek tanımayacak hale getirmişler. Buna rağmen polisler Hıristiyan ailenin, 14 yaşındaki evlatlık oğlunun korkunç bir cinayetle öldürülmüş olmasına rağmen bir türlü soruşturmayı başlatmadılar. İnsanlar Faisalabad sokaklarında protesto yürüyüşü düzenledi. Katillerin bulunmasını ve yakalamasını talep ettiler.(turkhristiyanhaber)

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.