(önemli )Nick Kullanimi Hakkinda

• Bu konu 4 izleyen ve 4 yanıt içeriyor.
5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Yazar
    Yazılar
    klaus
    Anahtar yönetici

Sevgili Üyelerimiz !

1 Haziran 2009 itibari ile birden Fazla nick yada Kullanıcı adı bulunduranların üyeliklerine son verilecektir. !!!!!

Gerekçe olarakta; kendi yazmış oldukları konulara kendilerin cevap vermesi yada Öğrenmekten çok başka emel yada amaçlar için burada bulunmalarıdır !

ilk banlacak üyemizde Asil ve3ylül olacaktır. Bu kardeş gibi birden fazla nick kullanmanız durumunda sorgusuz Forumdan Atılacaksınız
    Önemle duyurulur !

HristiyanTürk Yönetimi

Anonim
    Pasif

@Administrator 13785 wrote:

Sevgili Üyelerimiz !

1 Haziran 2009 itibari ile birden Fazla nick yada Kullanıcı adı bulunduranların üyeliklerine son verilecektir. !!!!!

Gerekçe olarakta; kendi yazmış oldukları konulara kendilerin cevap vermesi yada Öğrenmekten çok başka emel yada amaçlar için burada bulunmalarıdır !

ilk banlacak üyemizde Asil ve3ylül olacaktır. Bu kardeş gibi birden fazla nick kullanmanız durumunda sorgusuz Forumdan Atılacaksınız
    Önemle duyurulur !

HristiyanTürk Yönetimi

benim başka nickim yok eğer var diyorsanız lütfen diğer nickimin ne olduğunu söyleyebilirmisiniz

Anonim
    Pasif

ne! aa Afadersiniz ama ne alaka? Tanımam etmem ben o kızı. Kanıtınız nedir aynı kişi olduğumuza dair? Büyük bir yanlış yapıyorsunuz! Dayanağınız nedir?

Armagan
    Anahtar yönetici
    Asil;13789 wrote:
    ne! aa Afadersiniz ama ne alaka? Tanımam etmem ben o kızı. Kanıtınız nedir aynı kişi olduğumuza dair? Büyük bir yanlış yapıyorsunuz! Dayanağınız nedir?

Her ikinizin de IP numarasi ayni.. Ayni bilgisayari kullaniyorsunuz. Bundan baska dayanaga gerek var mi??

hristiyanturk.gif

Anonim
    Pasif

Nasıl IP adresi aynı yav? Saçmalamayınız lütfen. Aynı olma olasılığı mümkün değil. Ben gerekli açıklamayı yaptım admine ve korese. Onlara sorabilirsin.

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.