Niçin Yeni Bir Forum Sitesi?

• Bu konu 5 izleyen ve 5 yanıt içeriyor.
6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Yazar
    Yazılar
    Armagan
    Anahtar yönetici

Sayın ziyaretçi ve üyelerimiz,

HristiyanTürk Forum ve Chat sayfasını hizmete açmış bulunuyoruz.. Şimdiye kadar bu alanda hizmet vermekte olan diğer web sitelerine (http://www.kutsalkitap.org, http://www.incil.com, http://www.incilturk.com, vs.) rakip olma gibi bir niyetimiz veya iddiamız yok.. Tek amacımız, Kurtarıcı İsa Mesih’in Müjdesini insanlara duyurabilmek ve Türk Mesih inanlılarının bu yönde hizmet verebilecekleri yeni bir platform oluşturabilmektir. Forumların sayısının artması Rab’den bir berekettir. Kimsenin tedirgin olmasına gerek yok.. Zira her iyiliğin düşanı İblis bu adımdan zaten yeterince rahatsızlık ve tedirginlik duymaktadır.

Diğer Forum siteleriyle farkımız, sadece ayrı bir parkurda koşuyor olmamızdır, ama aynı hedefe doğru koşuyoruz. Hedefimiz Rabbimizin emrettiği gibi bu Kurtuluş Müjdesini dünyanın tüm uluslarına, ve özellikle de türkçe konuşan insanlara duyurabilmektir. Rab herbirinizi ve hizmetlerinizi bereketlesin!

Forum Yönetimi

Anonim
    Pasif

Sevgili Evangelist. Yaptığınız bu hizmet için size Rab de teşekkür ediyorum. Bizlere bu platformu hazırladığınız için ne kadar teşekkür etsek az..Benim kişisel olarak sizdem bir ricam var. Lütfen bizi Chat kanalından mahrum etmeyin, bir an önce chat kanalımız açılsın. Kiliseye gidemeyenler için büyük bir olanak bu. İmanlı kardeşlerimizle biraraya geliyorduk, birbirimizi cesaretlendiriyorduk, dua ediyorduk, tekrardan arzuluyorum bunu. Eksikliğini hayatımda hissediyorum. bir an önce açılsın diye dua ediyorum. Rab sizi bereketlesin. esenlik le kalın.

Anonim
    Pasif
    Timoteus;11643 wrote:
    Sevgili Evangelist. Yaptığınız bu hizmet için size Rab de teşekkür ediyorum. Bizlere bu platformu hazırladığınız için ne kadar teşekkür etsek az..Benim kişisel olarak sizdem bir ricam var. Lütfen bizi Chat kanalından mahrum etmeyin, bir an önce chat kanalımız açılsın. Kiliseye gidemeyenler için büyük bir olanak bu. İmanlı kardeşlerimizle biraraya geliyorduk, birbirimizi cesaretlendiriyorduk, dua ediyorduk, tekrardan arzuluyorum bunu. Eksikliğini hayatımda hissediyorum. bir an önce açılsın diye dua ediyorum. Rab sizi bereketlesin. esenlik le kalın.

Sevgili Timoteos,
    Chat kanalımız kapanmadı, tam tersine çok daha gelişmiş, yepyeni bir sistemle yakında açılacaktır, bunun çalışmaları yapılıyor. Eskisinden çok daha güzel olacağına inanıyorum. Bu konuda dualarınızı hiçbir zaman eksik etmeyin. Orada Rabbimizin yüce ismi yüceltilsin ve pek çok insan orada gerçek İsa Mesih’i tanısınlar ve sonsuz yaşama kavuşsunlar.

Sevgilerle

Anonim
    Pasif

HristiyanTurk web platformlarınızı hazırlayan değerli kardeşlerim;

Öncelikle böyle bir platformu hazırladığınız, düzenli olarak geliştirmeye gayret ettiğiniz için sizi tebrik etmek ve teşekkür etmek isterim. Geç de olsa, Tanrı’ya sağladığınız yücelik için sizinle mutluluğumu paylaşmak ve sizi çalışmalarınızda teşvik etmek istedim.

Bundan önce de varolan bazı forumlarda yer aldım. İşleyişlerindeki yer yer yanlışları ve idari hataları gözlemledim. Öncelikle web üzerinde Müjde’yi paylaşıyor olmanın yüce sorumluluğu, İsa Mesih’i tanımayanlara ulaşmak ve onları da Tanrı’nın yüceliğiyle aydınlatmaktır. Kişilerin asla, bunları egolarını tatmin etme gibi kişisel amaçları olmamalıdır. Her zaman Tanrı’nın yüceliğini aramak ve arayışı olan kardeşlerimize yol göstermek esastır.

Bu doğrultuda yolunuza devam etmenizi diliyorum ve çalışmalarınızda sizlere başarılar diliyorum. Tanrı’nın sevgisi ve merhameti her zaman sizlerle birlikte olsun.

Anonim
    Pasif

Hristiyantürk forum sayfamıza hoş geldiniz sevgili Kornelyus,
    Değerli teşvikleriniz ve cesaret verici sözleriniz için çok teşekkür ederiz, bizleri çok sevindirdiniz, Rab sizi bol bol bereketlesin.

Rab’bin esenliğinde kalın
    hrturk

Anonim
    Pasif
    Kornelyus;13575 wrote:
    Bundan önce de varolan bazı forumlarda yer aldım. İşleyişlerindeki yer yer yanlışları ve idari hataları gözlemledim. Öncelikle web üzerinde Müjde’yi paylaşıyor olmanın yüce sorumluluğu, İsa Mesih’i tanımayanlara ulaşmak ve onları da Tanrı’nın yüceliğiyle aydınlatmaktır. Kişilerin asla, bunları egolarını tatmin etme gibi kişisel amaçları olmamalıdır. Her zaman Tanrı’nın yüceliğini aramak ve arayışı olan kardeşlerimize yol göstermek esastır.

Sevgili Kornelyus

HristiyanTürk foruma hosgeldiniz. Sizi uzun zaman sonra burada yeniden görmek inanin beni cok sevindirdi. Sizin bu siteye ve bu siteye gelecek olan tüm insanlara degerli katkilar yapacaginizdan ve bircoklarinin bereket alacagindan hic süphem yoktur.

Paylasimlarinin devamini diler, Rab’den size esenlik ve lütuf dilerim.

Sevgiler.

6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.