Ne yazik ki yazdigim cevaplar yayinlanmiyor.

• Bu konu 4 izleyen ve 3 yanıt içeriyor.
4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Neden dir bilinmez(!) ama yazdigim cevaplar bir türlü yayinlanmiyor. Hani Hiristiyanlik hos görü diniydi? Korkdugunuz bir sey mi var? Neden görüslerimizi özgürce yazamiyoruz!

Anonim
    Pasif
    güvercin;7456 wrote:
    Neden dir bilinmez(!) ama yazdigim cevaplar bir türlü yayinlanmiyor. Hani Hiristiyanlik hos görü diniydi? Korkdugunuz bir sey mi var? Neden görüslerimizi özgürce yazamiyoruz!

Neden dir bilinmez,, demissiniz aslinda nedenini belkide siz bilmiyorsunuz, Cunku burada hizmet edip yazilan yazilari Modere eden (yayinlayan) insanlar bu isi gonullu olarak yapiyorlar, ve vakit buldukca gelen KUFURSUZ VE HAKARETSIZ yazilari yayinliyorlar, bakin bu sitede sizin kactane mesajiniz yayinlanmis,….. demekki yayinlaniyor, sadece biraz sabir ve onyargisiz olmak gerekli
    saygilar

Anonim
    Pasif

Evet moderetorlerimiz küfür ve hakaret içeren yazıları yayınlamıyorlar. Bu siteye has bişey de değil zaten. Bu kural bütün forum sitelerin de geçerlidir. OrhanAnt kardeşime katılıyorum. Biraz sabırlı ve önyargısız olmalısınız sayın güvercin.

Saygılar

tanri sevgidir

Anonim
    Pasif

Birşeyler söylemek istiyorum, ama umarım kızmazsınız :)

Küfür, hakaret, aşağılayıcı mesajlar elbetteki yayınlanmamalıdır…

Ama bazı zamanlarda küfür ya da hakaret içermeyen mesajlar da yayınlanmıyor.

Örneğin İslamı eleştirdiğim bir çok mesajım benim yayınlanmadı.

Eleştirilerimde ne bir hakaret vardı ne de en ufak aşağılayıcı bir kelime.

Ya da A kişisiyle her hangi bir konuda fikir uyuşmazlığına düştüğümüz zamanlar ve bunu üsturuplu bir dille tartıştığımız zamanlar… Eğer o an A kişisi forumda yok ise B kişisi benim mesajlarımı yine onaylamıyor. Bu süreç kimi zaman 1-2 günü buluyor (A ve B kişileride forumda yetkili insanlar).

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.