Mutaf kardes icin dua

• Bu konu 9 izleyen ve 12 yanıt içeriyor.
13 yazı görüntüleniyor - 1 ile 13 arası (toplam 13)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Sevgili kardeşlerim.
    Rab’bimiz İsa mesih’in esenliği hepimizle olsun.
    Bu dönem sadece siz kardeşlerin paylaşımlarını okuyabiliyor ve bereketleniyorum.Bir kaç gün önce yoğun sabah trafiğinde üç araç zincirleme kazaya karıştık,ben aynı gün hastaneden eve döndüm,araçlardan birinde ki yaşlı bey’in ciddi tranva sorunu var.
    Benim sol dizde ödem,parmağımda zedelenme ve boyun incinmesi var,Şükrediyorum Rab’be kazanın oluş şekline göre hafif atlattık.
    Benden ve kazada yaralanan yaşlı bey’den dualarınız eksik olmasın Amin.

Anonim
    Pasif

Sevgili Mutaf Kardeş,

Sana ve birlikte kaza geçirdiğin kişilere, iyilik ve erken şifa diliyorum. Rab sizi korudu ve koruyacaktır da. Geçmiş olsun.

İlginç bir bölüm oldu bu. Malatya katliamı mahkemeleri ile başladı. Kilisenin göklere alınışı ile devam etti ve sabah trafik kaza raporuyla da son buldu. Tabii ki, Angel B, başka bir Meryem Ana rüyası görüp de eklemezse.

Şaka tabi kardeşler. Kimse alınmasın. Gülelim diye yazdım. Hepinizi seviyorum. Rab Bereketlesin.

Anonim
    Pasif

Mutaf kardeş geçmiş olsun… Tez şifalanış diliyorum, can-ı gönülden.

Anonim
    Pasif

Sevgili Mutaf Kardeş,sana ve kazada yaralanan diğerlerine geçmiş olsun diyorum.Umarım en kısa sürede herkes sağlığına kavuşur.İyi dileklerimiz ve dualarımız sizinle..Esenlikle kalın….

Anonim
    Pasif

geçmiş olsun…esenlikler olsun….

Anonim
    Pasif

Mutaf kardeş geçmiş olsun… Dilerim Tanrı’dan, en kısa zamanda şifa bulursunuz hepiniz.

Anonim
    Pasif

Çok geçmiş olsun!!
    Tanrim kaza geçiren herkese içinde de size en kısa zamanda sifa versin.

Anonim
    Pasif

Çok geçmiş olsun Mutaf,biran önce iyileşmen dileğiyle,Rab YAHsuah adıyla,Amin.

Anonim
    Pasif

Rabbim İsa Mesih’in ölümsüz sevgisi,lütfu,merhameti siz kardeşlerimle birlikte olsun,

Mal yönünden, Rabbe şükrediyorumki arabam,kaskolu’ydu.
    Rab,bin kayırması ile’de şükürler olsunki, önümdeki arabada olan,yaşlı bey’de şuan iyiymiş.bana vuran, arabadaki bey’dede birşey yok.bense Rab’bimin, benimle olduğunu bildiğimden,her konuda olduğu gibi,bunu da O’nun gücü’yle atlattım.

Değerli. Kemal Başaran kardeşime,
    Viran Dede kardeşime,
    111-Poseidon- 111 Kardeşime,
    Ariya, kız Kardeşim’e,
    Hepinize, ayrı ayrı, teşekkür ederim kardeşlerim.
    Rab,İsa Mesih sizlerden, lütuf ve esenliğini hiç eksik etmesin.

Anonim
    Pasif
    mutaf;17555 wrote:
    Rabbim İsa Mesih’in ölümsüz sevgisi,lütfu,merhameti siz kardeşlerimle birlikte olsun,

Mal yönünden, Rabbe şükrediyorumki arabam,kaskolu’ydu.
    Rab,bin kayırması ile’de şükürler olsunki, önümdeki arabada olan,yaşlı bey’de şuan iyiymiş.bana vuran, arabadaki bey’dede birşey yok.bense Rab’bimin, benimle olduğunu bildiğimden,her konuda olduğu gibi,bunu da O’nun gücü’yle atlattım.

Değerli. Kemal Başaran kardeşime,
    Viran Dede kardeşime,
    111-Poseidon- 111 Kardeşime,
    Ariya, kız Kardeşim’e,
    Hepinize, ayrı ayrı, teşekkür ederim kardeşlerim.
    Rab,İsa Mesih sizlerden, lütuf ve esenliğini hiç eksik etmesin.

Degerli Mutaf kardes

Biraz gec de olsa gecmis olsun dileklerimi kabul et.Rab’be sükür olsun ki hersey yolundaymis.

Rab’bin kutsal elleri daima seninle olsun ve seni bereketlesin.Amin.

Esenlikle..

Anonim
    Pasif

Sevgili Mutaf kardeş,
    Rabbe seni koruduğu için teşekkür ediyoruz. Rab sana ve diğer yaralılara tam olarak şifa versin diye dua ediyoruz. Kutsal ve şifalı elleriyle hepinize dokunsun ve hiç bir iz bırakmadan sağlığınıza kavuştursun. İsa Mesih adıyla diliyorum.

Amin

Anonim
    Pasif

İsa Mesih’in esenlik,sevgi,bereket ve lütfü,ruhunuzla birlikte olsun,
    Kores,
    Rüzgar,
    Emalie,
    Heaven, Kardeşlerim hepinize teşekkür ederim.
    Yarın akşam inanlı ,arkadaşla birlikte evde toplanıp, dua edeceyiz. Dualarımda,ailemle,bereketlenmemizi ve çoşmamızı sağlayan,sitemiz
    ve burdaki tüm kardeşlerim,ede, olacak.Rab bim İsa Mesih hepinizi korusun.

Ruhunuz sıkılmasın,
    Baba’ya iman edin.
    Kaygınız çoğalmasın,
    Bana da iman edin.

Beni Babam gönderdi.
    Esenlik veriyorum.
    Boşa kaygılanmayın,
    Teselli ediyorum.

Yaşam gerçektir adım.
    Kurtarıcı Rab,benim.
    Bana iman edene
    Sonsuz yaşam veririm.
    Sonsuz yaşam veririm.
    & & & &
    S.Uysal.

Anonim
    Pasif

Değerli Kemal Kardeşim.
    Yazını, eşimle birlikte okuduk.Bizde bir zamanlar.buna benzer şeyler yaşadık.
    Virane bir binayı çoluk çocuk ve kilisemizdeki ailelerimiz günlerce çalışıp Rab’be yakışır yaptık.O günler aklıma geldi Kadınların elleri parçalandı.Çocuklarımız toz toprak’a bulandılar, benbeyaz dolaştılar Eşlerimiz hem ellerinde ispatulalar ile duvarları kazarken,diğer bacılarımız ellerinde kaşıklar,çalışanlara yemek pişirdiler.Günlerce sabah 9,akşam 12,lerde evlerimize döndük.Kilisemiz çok eskiydi.tek yürek ve tek çoşku vardı,hizmetimiz Rab’bin evi içindi…Ama sonraları 45 aile bu ellerimizle yaptığımız kilisemiz den ayrılmak zorunda, kaldık.gözyaşlarımızla birlikte.
    benide hüzünlendirdin.hatta ağlattın Kemal Kardeşim.
    Rab’bim senin gibi yürekleri çoğaltsin.Senin gibi ışıkları, her yere yaysın.Seni boşuna sevmedik biz…

13 yazı görüntüleniyor - 1 ile 13 arası (toplam 13)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.