Mezarlik

• Bu konu 4 izleyen ve 3 yanıt içeriyor.
4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Yazar
    Yazılar
    klaus
    Anahtar yönetici

Selamliyorum herkesi,
    acaba hiristiyan mezarlari hakkinda bilgisi olan varmi. Hiristiyan’lar nereye gömülüyor. Bu soru ile ilgili mutlaka cevap bekliyorum. Sürekli kafami kurcalayan bir soru.

Anonim
    Pasif
    Kayıtsız Üye;12845 wrote:
    Selamlıyorum herkesi. Acaba hiristiyan mezarlari hakkinda bilgisi olan varmi. Hiristiyan’lar nereye gömülüyor. Bu soru ile ilgili mutlaka cevap bekliyorum. Sürekli kafami kurcalayan bir soru.

Sayın Misafir,
    Hristiyanlar’ın her yerde kendilerine ait mezarlıkları vardır ve oraya gömülürler. Başka nereye gömülebilirler ki?? Siz ölüleri, mezarlıkları bir kenara bırakın, onların hiç kimseye bir yararı olmaz. Düşüncelerinizi, dikkatinizi yaşayan diri Tanrı’yı araştırmak ve gerçeğe ulaşmak için harcarsanız siz kazançlı çıkarsınız.

Sevgilerimle

Anonim
    Pasif
    Kayıtsız Üye;12845 wrote:
    Selamliyorum herkesi,
    acaba hiristiyan mezarlari hakkinda bilgisi olan varmi. Hiristiyan’lar nereye gömülüyor. Bu soru ile ilgili mutlaka cevap bekliyorum. Sürekli kafami kurcalayan bir soru.

Yani kardeşim… yaşamsal hayatta ve ruhsal hayatta o kadar çok şey varken araştıracak ve kafa kurcalayacak sen bu dünyadan göçmüşleri mi merak ediyorsun? Pes doğrusu… tüm ölüler ne şekilde gömülüyorsa gerekli saygı çerçevesinde dualar ile tespit edilen alana gömülüyor..İçin rahatladı mı şimdi?

Anonim
    Pasif

@Kayıtsız Üye 12845 wrote:

Selamliyorum herkesi,

şehir ve buna bağlı ilçelerde hristiyan mezarlıkları vardır…genelde batı’da bulunan şehirlerde bulunmaktadır

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.