• Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #24613
  Anonim
  Pasif

  3FFAB4345BE64447B3D859F3r.jpg

  Hindistan'da 50'den fazla kişi Hz. Meryem'i göreceklerine inandıkları için güneşe doğrudan dakikalarca bakınca görme yetilerini kaybetti.

  Daily Telegraph gazetesinin haberine göre, Hindistan'nın Kottayam bölgesindeki yetkililer, Hz. Meryem'in gökyüzünde ve güneşte suretinin belirdiği şeklinde söylentilerin artması üzerine alarma geçti.

  Yetkililerin “güneşe doğrudan bakmayın” uyarılarına rağmen, bölgedeki Saint Joseph Göz Hastanesi'ne 50'den fazla kişinin, retina tabakasında fotokimyasal yanık ve görüş kaybı şikayetiyle başvurduğunu söyledi.

  Kör olma tehlikesine rağmen, bu tür inançlara son derece bağlı olan Hintliler, Hz. Meryem yüzünün güneşte görüldüğü iddiasının ortaya çıktığı Erumeli'de gökyüzüne bakmaya devam ediyorlar.

  Sağlık görevlileri ve doktorların şiddetli uyarılarının ardından, kiliseler de böyle bir mucizenin olmadığını bildirdi. Erumeli'deki bir evde bulunan Meryem heykelinin zaman zaman ağladığı ve kandan göz yaşı döktüğü ileri sürülüyor.

  http://www.sabah.com.tr/haber,19CD5B…07C5D1EC4.html

  #28437
  Anonim
  Pasif

  Bu Hindistan'da var olduğu ifade edilen olayda, ikonların anımsattığı şeyin önemli olduğunu söyleyerek; onların amaç için araç olduğunun beyinlere kazınmasının bir sonucu olabilir mi ? Ne dersiniz ? Ya da yalnış öğreti ? Düşünmekte yarar var, sanırım.

  Rabbin sevgisi ve esenliği sizinle olsun.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.