Mehmet Ali Ağca’dan İnciler: Ebedi Mesihim.

• Bu konu 2 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

AĞCA’DAN İNCİLER

Avukat Gökay Gültekin, gazetecilere Mehmet Ali Ağca tarafından yazıldığını söylediği İngilizce bir metni dağıttı.

”Sonsuz güç sahibi Allah’ın adıyla Tanrının ilahi mesajını ilan ediyorum” diye başlayan metinde şu ifadeler yer aldı:

Madde 1: Tanrı sonsuza dek tek ve benzersizdir. Tanrı sonsuza dek bütündür. Teslis (Üçleme) diye bir şey yoktur.

Maadde 2: Ben Tanrı değilim. Ben Tanrı’nın oğlu değilim. Ben ebedi Mesihim, yani ete kemiğe bürünmüş ve yeniden doğmuş aynı ilahi söz. Ben tüm evrende Tanrı’nın ebedi yüksek hizmetkarıyım. Teslis (Üçleme) diye bir şey yoktur.

Madde3: Ve Kutsal Ruh (Ruhül Kudüs) Tanrı’nın yarattığı bir melekten başka bir şey değildir. Teslis diye bir şey yoktur.

Madde 4: Dünyanın sonunun geldiğini ilan ediyorum. Tüm dünya bu yüzyıl içinde yok olacak. Her bir insan bu yüzyıl içinde ölecek.

Madde 5: İncil hata ile doludur. Mükemmel İncil’i ben yazacağım.

Ebedi Mesih Mehmet Ali Ağca”
    Avukat ültekin, ayrıca Ağca ve Papa 2. Jean Paul’un birlikte çekilmiş bir fotoğrafını kapağına taşıyan Times dergisinde çıkan bir makalenin fotokopisini de basın mensuplarına dağıttı.

(haberbiz)

Anonim
    Pasif

Son zamanlarda yalancı Mesihler’in cıkacağını Rabbimız taa bastan söylemişti. Evet Rab’bin gelişi yakındır; yalancı mesihler türemeye başladı bile!

Sevgilerimle

Anonim
    Pasif
    Rüzgar;16996 wrote:
    AĞCA’DAN İNCİLER

Avukat Gökay Gültekin, gazetecilere Mehmet Ali Ağca tarafından yazıldığını söylediği İngilizce bir metni dağıttı.

”Sonsuz güç sahibi Allah’ın adıyla Tanrının ilahi mesajını ilan ediyorum” diye başlayan metinde şu ifadeler yer aldı:

Madde 1: Tanrı sonsuza dek tek ve benzersizdir. Tanrı sonsuza dek bütündür. Teslis (Üçleme) diye bir şey yoktur.

Maadde 2: Ben Tanrı değilim. Ben Tanrı’nın oğlu değilim. Ben ebedi Mesihim, yani ete kemiğe bürünmüş ve yeniden doğmuş aynı ilahi söz. Ben tüm evrende Tanrı’nın ebedi yüksek hizmetkarıyım. Teslis (Üçleme) diye bir şey yoktur.

Madde3: Ve Kutsal Ruh (Ruhül Kudüs) Tanrı’nın yarattığı bir melekten başka bir şey değildir. Teslis diye bir şey yoktur.

Madde 4: Dünyanın sonunun geldiğini ilan ediyorum. Tüm dünya bu yüzyıl içinde yok olacak. Her bir insan bu yüzyıl içinde ölecek.

Madde 5: İncil hata ile doludur. Mükemmel İncil’i ben yazacağım.

Ebedi Mesih Mehmet Ali Ağca”
    Avukat Gültekin, ayrıca Ağca ve Papa 2. Jean Paul’un birlikte çekilmiş bir fotoğrafını kapağına taşıyan Times dergisinde çıkan bir makalenin fotokopisini de basın mensuplarına dağıttı.

(haberbiz)

Bu haberi ciddiye almaya degmez.Mehmet Ali Agca unutulmuslugunun farkina vardi galiba kendini yine ön plana atip medyaya malzeme olmaya calisiyor.Aslinda gercekten merhamete ve sevgiye ihtiyaci var.Bakiniz adamin hayati ya hapishanelerde ya da karanliklarda gecti,geciyor.Rab’bim merhamet etsin,lütfetsin.

Incil bizlere her agac meyvesinden taninir diyor.Simdiye kadar Mehmet Ali Agca’nin meyveleri cürüktü ve yenmeyecek cinstendi.Onun icin üc kere tekrar ettigi “Teslis(ücleme!!!)”yoktur sözü simdi gercekte Incil’in ne kadar dogru söyledigini bir kez daha ortaya koymustur.

Bunca söyledigi zirvalarin icerisinde birseyi dogru söylemis hakkini yemiyelim:)) o da madde 4 te söyledigi gibi dünyanin sonunun yakin oldugu..Mesih’imizin gelecegi cok yakin..Sahte peygamberlerin,sahte Mesih’lerin ve depremlerin,felaketlerin yogun oldugu bir yüzyilda yasiyoruz.Bu da Rab’bimizin Incil’de söyledigi gibi dünyanin sonunun gelmesindeki tüm isaretlerin hemen hemen günümüzde olustugunu tek gelmesi gerekenin Mesih Karsiti(Anti Christ)gelmesiyle hersey tamamlanmis olacak.

Uyanik kalalim kardesler,Rab’bin gelisi yakindir.Maranata!!

Tüm kardeslerime esenlikler dilerim.

TANRISEVGIDIR.png

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.