Manisa kilisesi kapatıldı !

• Bu konu 8 izleyen ve 11 yanıt içeriyor.
12 yazı görüntüleniyor - 1 ile 12 arası (toplam 12)
  • Yazar
    Yazılar
    klaus
    Anahtar yönetici

Sevgili kardeşler,

Manisada tabela konmadan faaliyette bulunan kilise valiliğin emriyle kapatılmıştır.

Bir yıldır tabela koyabilmek için onaylanmayı beklerken her türlü zorlukla karşılaşan manisa kilisesi kapatıldı. Orada ki kardeşler bizden dua istiyorlar.
    Yarından itibaren ( 21 eylül pazar) 5 günlük oruç tutulacaktır.

Lütfen dualarımızı eksik etmeyelim kardeşler. Gerçekden zor durumdalar.

Rabbimizin selameti onların ve hepimizin üzerine olsun.

Rab bizim çobanımızdır bize bir şey olmaz. amin.

Anonim
    Pasif
    KAYRAM;9757 wrote:
    Sevgili kardeşler,

Manisada tabela konmadan faaliyette bulunan kilise valiliğin emriyle kapatılmıştır.

Bir yıldır tabela koyabilmek için onaylanmayı beklerken her türlü zorlukla karşılaşan manisa kilisesi kapatıldı. Orada ki kardeşler bizden dua istiyorlar.
    Yarından itibaren ( 21 eylül pazar) 5 günlük oruç tutulacaktır. Lütfen dualarımızı eksik etmeyelim kardeşler. Gerçekden zor durumdalar.

Rabbimizin selameti onların ve hepimizin üzerine olsun. Rab bizim çobanımızdır bize bir şey olmaz. amin.

isamesihyasiyor

Yüceliğini göster ya Rab, gücünle!
    Ezgiler söyleyip ilahilerle öveceğiz kudretini! (Mezmur 21:13).

Sevgili Kayram,
    Bugün kilisemizde bunun için dua edildi ve dua etmeye devam edeceğiz. Rabbimiz uyumuyor, bakıyor, her şeyi görüyor, zamanı ve yeri geldiğinde gerekeni yapacaktır. Bundan hiç kuşku duymayalım. O, tüm sıkıntılarımızda, tüm zorluklarımızda, her haksızlığa uğradığımızda bizimle, yanımızda olacağını vaadetti. Yine bu bizlere:

‘Korkma, seninleyim, (Korkma Manisa kilisesi, ben seninleyim, seni asla bırakmayacağım, terketmeyeceğim’ demektedir.

‘Her şeyi Rab’be bırak, O’na güven, O gerekeni yapar.
    O, senin doğruluğunu ışık gibi, hakkını öğlen güneşi gibi aydınlığa çıkarır.

Rab’bin önünde sakin dur, sabırla bekle; kızıp üzülme işi yolunda olanlara, kötü amaçlarına kavuşanlara’ (Mezmur 37:5-7).

Şimdi bizlerin yapmamız gereken tek şey, her şeyin Rab’bin kontorlünde olduğunu bilerek sakin bir şekilde Rabbi beklemek, O’na güvenmek ve O’nun yapacağı harikaları görmek… GÖRECEKSİNİZ ,O GEREKENİ YAPACAKTIR !

Sevgiler
    Suna

Anonim
    Pasif

isamesihyasiyorRabbimiz, Kurtarıcımız,
    duaları, yakarışları işiten ve yanıtlayan Tanrımız Yeşua Mesih,

Gözle görünebilen ve görülemiyen tüm şeyler senin aracılığınla yaratıldı, Sen herşey üzerinde egemensin. Senin istemlerin, amaçların, sonsuz hükmün ve gücün Yüce Egeme nliğinde gerçekleşir. Sen Kralımızsın…

Ey sadakatli Tanrımız, Sen Sözünde demişsin ki: “Ben sonsuzlara dek sizlerle beraberim” Evet Rab, yaşadıklarımızdan anlayabiliyoruz ki sen bizlerlesin ve bizlere sevginle, sabrınla, bereketlerinle, lütfunla yoldaşlık ediyorsun

Bu karanlık dünyada ışğımızsın. Bu sistem içinde acılar, yokluklar ve zorluklar çekiyoruz. Yaban ellerdeyiz Rab. Kardeşlerimiz eziyet çekiyor, bazen kiliselerimiz kapatılıyor. Derdimiz çok Rab.
    Rab Kutsal Gücüne, teşviğine, teselline, barışına, bereketlerine, lütfuna ve sevgine her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var.
    Manisadaki kardeşlerimize bu zor günlarinde yardım et. Üzerimizdeki oteritenin anlayışını arttır. Onları daha fazla adaletli ve barışçı kıl.

Erkenden gel ya Rab…

Bunları biz istedik diye değil Rab, adın uğruna, egemenliğin için, yüceliğinin görülmesi için eğer iradene uygunsa gerçekleştir lütfen!
    Yeşua Mesihin adıyla işit ve yanıtla… Amin

klaus
    Anahtar yönetici

zaten çok zorluklarla kurulmuştu o kilise çok üzüldüm:(bende dualarımda onları anacağım Rab yardımcıları olsun:lutfen:

Anonim
    Pasif

çok yalnış bu konuda kalbimiz sizinle umarım en kısa zamanda açılır.

klaus
    Anahtar yönetici

Sevgili kardeşler başka bir siteden aldığım bilgiye göre ödemiş kilisesi emniyet tarafından kapatılmış. Orada zor şartlar altında ibadet yapmaya çalışan kardeşler için yoğun dua talebi var.

Rabbimiz İsa Mesihin selameti hepimizin üzerinde olsun.

” Rab bizim çobanımızdır bize bir şey olmaz ! ”

Esenlikle kalın kardeşler.

Rabdeki kızkardeşiniz.

Anonim
    Pasif

Camiilerin hepsinde tabela oluyor mu? sadece merakımdan soruyorum

Anonim
    Pasif

Nasıl yaaaaa :confused: :confused: :confused:

Rabbim onları affett!!! çünkü naptıklarını bilmiyorlar

Anonim
    Pasif

@happychristmas 10208 wrote:

Camiilerin hepsinde tabela oluyor mu? sadece merakımdan soruyorum

evet oluyor genelde isimleri yazılı tabela yada kitabe yer alıyor.

klaus
    Anahtar yönetici

Sevgili kardeşler, Kocaelindeki bir kardeşten gelen mesajı buraya kopyaladım. Oradaki imanlı kardeşlerimize dualarımızla destek olalım. Onlar gerçekten zor durumdalar. Rabbimizin elleri bu kardeşlerimizin üzerinde olsun.

”Sevgili Kardeşler bizler kilisesinden bazı güçler aracılığı ile koparılmış imanlılarız.Ev grubu olarak toplanmaktayız.Bu nedenle bazı zorluklar yaşamaktayız.Sıkıntılarımız ve eksikliklerimiz çok.Bu nedenle sizlerden dua ile bize destek vermenizi diliyoruz.Rab sizleri bereketlesin.”

sitemiz: http://www.kocaelihristiyantoplulugu.tr.gg

esenlikler dileriz…

Anonim
    Pasif
    KAYRAM;11349 wrote:
    Sevgili kardeşler, Kocaelindeki bir kardeşten gelen mesajı buraya kopyaladım. Oradaki imanlı kardeşlerimize dualarımızla destek olalım. Onlar gerçekten zor durumdalar. Rabbimizin elleri bu kardeşlerimizin üzerinde olsun.

”Sevgili Kardeşler bizler kilisesinden bazı güçler aracılığı ile koparılmış imanlılarız.Ev grubu olarak toplanmaktayız.Bu nedenle bazı zorluklar yaşamaktayız.Sıkıntılarımız ve eksikliklerimiz çok.Bu nedenle sizlerden dua ile bize destek vermenizi diliyoruz.Rab sizleri bereketlesin.”

sitemiz: http://www.kocaelihristiyantoplulugu.tr.gg

esenlikler dileriz…

Kardesim bu dua konusunu buraya tasidiginiz icin tesekkur ederiz, Dua edelimki o koparilmis kardesler tekrar bir araya gelsinler, Birlikte Rab`bi yuceltsinler, ve tum sorunlari Rab cozsun,

Anonim
    Pasif

Rab kapatılıyor senin evlerin susuyorsun tahtını taşıyan seni onurlandıranlar aşağılanıyor susuyorsun, senin çocukların sıkıntı çekiyor sen yine susuyorsun , hayatı yaşam ve zaman ı durduruyorum bazen rab bu alemde bir sen birde ben kalıyorum ben önünde mahsun ama seninle konuşacak kadar iradeli dertleşiyorum böyle
    Çocukların acı içinde üzülüyorlar senin adını yüceltmen için onların onurlandıracağın günü bekliyorlar . Sen nasılsın rab sen napıyorsun yüreğimde yaşayan sevgine sarılıp yattığım rab duyduğum her güzel kokuyu sen sandığım en değerli tek varlığım yüce rab sen nasılsın bu aralar rab sen ne yapıyorsun bu aralar bizden bunlar var senden neler var rab

12 yazı görüntüleniyor - 1 ile 12 arası (toplam 12)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.