Malatya Cinayeti Dinci Degil Fasisttir. Faşizm şu Anda Irticadan Daha Büyük Tehlikedir.

 • Bu konu 1 izleyen ve 0 yanıt içeriyor.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #24264
  klaus
  Anahtar yönetici

  10.gifanaliz@haberturk.com

  MALATYA CİNAYETİ DİNCİ DEĞİL FAŞİSTTİR.

  Faşizm şu anda irticadan daha büyük tehlikedir.19.04.2007 16:40Hrant Dink cinayetinin ucu Trabzon’da cıktığında sucluyu İsrail’de CİA'de arayıp da mikrobun bu coğrafyadaki kökenini ıskalayan işkembe-i kübracıların isimleri tek tek aklımda.

  O günlerde bunları uyarıp Trabzon’daki faşist oluşumun soliter bir vaka değil tam aksine bazı vilayetlerimizde özellikle Malatya ve Elazığ gibi tutkulu coğrafyalarda cok derin olduğunu vurgulayarak “ülke doktorlarını” bunu teşhise ve tedaviye çağırmıştım. “Malatya ve Elazığ’da sokaklarda en az 5 bin Ogün Samast var” demiştim.

  Bunu ıskaladılar..

  Çünkü kafayı irticaya takmış durumdalar.. ‘’Her kim ki Tayip Erdoğan’a, irticaya karşıdır ise o iyidir” diye hesap yaptılar.. Oysa irticaya karsı olan liberaller de var faşistler de vardı aramızda.. Herkesi aynı cepheye ittiler. Anti-irtica cephe..

  Diğer yandan 25 sene şehitlerin acısıyla kavrulmuş ülke vatandaşını farkında olmadan Batı’ya karsı da kışkırttılar. Batı aleyhtarlığı, “kanı yerde kalmayacak” ikliminin 'by productı” olarak sinsi sinsi yerleşti damarlarımıza.

  Şimdi hayretle Malatya’daki katil çocuklara bakıp “ya bu çocuklar nasıl böyle oldu” diyorlar.

  Yahu siz onları salak yaptınız.

  Diyeceksiniz ki “kardeşim peki pkk ile mücadele mi etmeseydik”

  Edeceksin tabii. Ama başarılı olacaksın. 25 sene savaş mı olurmuş?

  Hem hala savaşıyoruz, şehitlerimizin acısıyla yanıyoruz. Hem de onunla mücadele ederken içeride batı aleyhtarı vampirler yaratıyorsunuz. Türkiye’yi getirdiğiniz duruma bakın? Orhan Pamuk Nobel alıyor Kerinçsiz diye bir adamın peşine düşüp sevinemiyorsunuz bile…

  Bu işi beceremediniz…

  Türkiye’nin bekası ve toprak bütünlüğü benim içim esastır. Vazgeçemezsin. Hem pkk'yı yeneceksin, hem de bana yeni iç tehdit yaratmayacaksın. Yağlı saçlı post-modern faşistlerin bu ülkeye son iki senede en az bölücübaşı kadar zarar verdiğini algılayacaksın. Her “şehitlerin kanı yerde kalmaz” diyeni seninle aynı cephede sanmayacaksın. Büyük düşünüp büyük yapacaksın.

  Ben vatandaşım. Türkiye’nin bekası benim için esastır. Elin Amerikalısı mademki petrol için ta okyanus ötesinden gelip benim arka bahçemde oyun çeviriyor. Sen neden o zaman orada değilsin? Petrol madem bu kadar değerli de Amerikalı İngilizi gelip elini pisliğe sokuyor. Senin elin neden o pislikte değil. Ben seni çekinceli kal diye mi bağrıma basıyorum.

  Ben vatandaşım

  Başarıyı desteklerim, başarısızlığın da hesabını sorarım..

  Kazanan tarafta sen de olacaksın.

  Türkiye’nin sonsuza kadar bekası esastır.

  Ayrıntılar senin meselendir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.