MAALESEF

 • Bu konu 1 izleyen ve 0 yanıt içeriyor.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #23873
  Evangelist
  Anahtar yönetici

  Yargıcın biri bir gece yolda bir sarhoşa rastlar. Sarhoş adam yerlerde sürünmekte, hiçbir şeyin farkında bile değildir. Tam bir arabanin altında kalacakken yargıç fırlar ve onu kenara iterek yaşamını kurtarır. Daha sonra da onu evine kadar götürür.
  Aradan bir sure gecer. Bir gun yargicin bulundugu mahkemeye bir suclu getirirler. Bu o geceki sarhosun ta kendisidir. Sarhos da yargici hemen tanir. Hemen, ” oh, isim is; gecen gece bu yargic bana buyuk iyilik etti, evime kadar beni getirdi; bana acidi. Simdi de ona rica etsem beni serbest birakir” diye dusundu. Sirasi gelince yargica “beni tanidiniz mi efendim” diye sorar. Yargic “evet seni tanidim. Gecen geceki adamsin” der. Adam ise hemen “efendim, bana yardim etmistiniz o zaman.. Simdi de bir lutufda bulunup beni serbest birakir misiniz?” diye sorar. Yargic basini sallar ve uzuntuyle ” malesef yapamam, o zaman senin kurtaricindim simdi ise yargicinim” der….

  BUgun bizimkurtaricimiz olan Rab bir gun Yargic olacak bunu asla unutmayin…


  AFFETMEK, başkalarının neden olduğu yaraların İYİLEŞMESİDİR! Kızgınlık sizi alçaltırken, affetmek sizin büyümenizi sağlar. Sevgi sabreder, sevgi dayanır, sevgi affeder!!!

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.