lütfen yardim edin PAPAZ BUYUSU

• Bu konu 4 izleyen ve 4 yanıt içeriyor.
5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Ben hristiyan bir bayanim ve cok da inancliyim ancak son 2 senedir cok sevdigim esimle cok tatsizliklar yasiyorum ve ayrildik, sebebi de papaz buyusu. bundan nasil kurtulabilirim, lutfen yardim edin

Anonim
    Pasif

Hanimefendi, inancli bir hristiyanın, Kutsal Kitap`ta Papaz büyüsü diye bir olayın olmadıgını bilir, Lütfen sakın böylelerine para kaptırmayın, onlar dini duygularınızı ve paranızı sömürüler.

Evet kötü ruhların etkisi vardır, ama buna karsılık BÜYÜ BOZMAK İÇİN PAPAZ falan aramayın.

Mesih Isa`ya iman eden insanlar, Mesih`in adıyla dua ettiklerinde ve siz de iman ettiginizde eğer kötü giden birsey varsa mutlaka sorunu Rab çözecektir,

Ve bir hristiyan olarak dua ediyorum ki, Rab`be, esinizle sorunlarınızı çözsün ve sizi rahata kavustursun, Ve Tanri`nin birlestirdigini Insanlar ayirmasin
    Mesih Isa`nin adiyla Amin

Anonim
    Pasif

@gul7877 11440 wrote:

Ben hristiyan bir bayanim ve cok da inancliyim ancak son 2 senedir cok sevdigim esimle cok tatsizliklar yasiyorum ve ayrildik, sebebi de papaz buyusu. bundan nasil kurtulabilirim, lutfen yardim edin

Sevgili gul7877 kardeşim.

Biz İsa Mesih inanlılarının uğraş alanı asla ne büyü ve fal nede benzeri işlerdir.
    Siz ki inanlı olduğunuzu dile getirmektesiniz.
    Bilmektesiniz ki bizlerin tek bir efendisi bulunmaktadır.
    Hiçkimse iki efendiye birden kulluk edemez.

Büyü ile uğraşan insanlar, kendi ruhlarını kayıtsız şartsız şeytana satmıştırlar.
    Egemenleri şeytandır. Tanrıyı tanımaz ve bilmezler.
    Şeytanı hafife almamak gerekmektedir. Küçümsememek gerekmektedir.
    Ama…
    Bilmeliyiz ki şeytanın üzerimizde hiçbir yetkisi bulunmamaktadır.
    Eğer ğeçmişten gelen bir olay ile karşı karşıya iseniz…
    Bu olayı detaylarıyla hatırlayıp, o olayı İsa Mesihin önüne getirip, kabul etmemeniz ve reddetmeniz gerekmektedir.
    İsa Mesih’in adıyla bu bağı koparıp kırmanız gerekmektedir.
    Gerekirse kiliseden yardım da alabilirsiniz.

İnanlıyken boşanmanızda ise, yargıyı Rab’be bırakınız.
    Sizin için uygulaması gereken planlarının uygulanmasında Rab’be teslim olunuz.
    Sizin doğrularınızla, O’nun doğruları şu an için örtüşmeyebilir.
    Acı çekiyor, üzülüyor olabilirsiniz. Ayrılmasaydık diyebilirsiniz.
    Bu sizin doğrularınızdır.
    Bilinizki yarınlarınızın planı çoktan hazırdır.
    O’nun planları doğru planlardır.
    Asla isyankar olmayınız. Benliğinize yenik düşmeyiniz.
    Bizleri ayakta tutan ve asıl olan üç şeyi asla unutmayınız.
    İMAN, UMUT, SEVGİ
    Esenlik dileklerimle.

Sevgiyleeee

Anonim
    Pasif

size tamamen katılıyorum, bu işlerle ugrasanlar Allah yolundan cıkmıs, ruhunu seytana satmıs insanlardır, fakat ne yazık ki böyle insanlar var ve ugrastıkları bu isler kotu etkileri ile insanlara iradesi dısında isler yaptırabiliyorlar. bunun gordum ve yasadim. yine de cevabınız ve iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim. Rab le ve sevgiyle kalın.

Anonim
    Pasif

@gul7877 11451 wrote:

size tamamen katılıyorum, bu işlerle ugrasanlar Allah yolundan cıkmıs, ruhunu seytana satmıs insanlardır, fakat ne yazık ki böyle insanlar var ve ugrastıkları bu isler kotu etkileri ile insanlara iradesi dısında isler yaptırabiliyorlar. bunun gordum ve yasadim. yine de cevabınız ve iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim. Rab le ve sevgiyle kalın.

Sevgili gül kardeşim
    Şeytan’ın Tanrı’yı yendiği nerede görülmüş? Siz tüm samimiyetinizle dua ediniz. O size doğru yolu gösterecektir. Biliyorsunuzki hayatımız Rab’bin ellerinde siz sadece ona güvenin

Duam odur ki Rab’bin ışığından ayrılmadan tüm sorunları aklınızdaki tüm soruları O’nun öngördüğü doğrultuda cözebilin.
    İsa Mesih adıyla
    Amin

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.