Lütfen dua edin!

 • Bu konu 5 izleyen ve 4 yanıt içeriyor.
5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Yazar
  Yazılar
 • #27385
  Anonim
  Pasif

  ‘Biliyoruz ki, barındığımız bu dünyasal çadır yıkılırsa, göklerde Tanrı’nın bize sağladığı bir konut – elle yapılmamış, sonsuza dek kalacak bir evimiz – vardır. Şimdiyse göksel evimizi giyinmeyi özleyerek inliyoruz. Onu giyinirsek çıplak kalmayız. Asıl isteğimiz soyunmak değil, giyinmektir. Öyle ki, ölümlü olan, yaşam tarafından yutulsun!‘ ( 2.Korintliler 5:1-4).

  Sevgili kardeşier,
  Bu on gün içerisinde çok genç yaşta hiç beklenmedik bir şekilde aramızdan ayrılan foruma zaman zaman gelerek burada hizmet veren BARNABAS nickli sevgili kardeşimiz BİLAL, beyninde oluşan bir tümörün tekrarlamasıyla; iki gün önce geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Celin kardeşimizin eşi HASAN, ve kilisemizdeki bir kardeşimiz olan AYDIN kardeşimiz bir kalp krizi sonucu aramızdan ayrılarak Rab’bin yanına gitmişlerdir. Bu üç değerli kardeşimizin ailelerine, yakınlarına Rab’den sabır ve teselli diliyoruz. Rab onların acılarını hafifletsin, onlara güç versin diye dua edin lütfen.

  Hasan ve Celin kardeşimizin küçük kızı Dilara, geçirdiği trafik kazasında, ayak parmakları, sol bacak ve çene kırıkları nedeniyle bir takım ameliyatlar olacak, ayrıca ciğerlerinde zedelenmeler oluşmuş. Dilara’nın bir an önce tam olarak sağlığına kavuşabilmesi için de lütfen dua edin.

  Sevgilerimle

  #36301
  Armagan
  Anahtar yönetici

  Bugun aldigim habere gore hamdolsun ki Dilara’nin durumunda hayati bir tehlike yokmus.. Bu haber icin Rabbe yucelik olsun! Rab onu tamamen ve en kisa zamanda iyilestirsin. Amin!

  #36303
  Anonim
  Pasif

  Hasan,ve aydın kardeşlerimizin ailelerine sabır ve dayanma gücü versin,Rab’İsa Mesih’i tanıyarak O’na gitme bizleri teselli edebilir, geride kalan eşlerine ve tüm aileleri için dualarımız onlarla.Küçük , Dilara için de Rab’be yücelikler olsun,onu,annesinden ayırmadığı için,sağlığına en kısa zamanda kavuşması için dua edelim.

  #36918
  Anonim
  Pasif

  Bugün Dilara için dua edeceğim ve kalan hayatında sabırlı,güçlü ve iyi olması için dua edeceğim.

  #36925
  Anonim
  Pasif

  Bu nedenle her zaman cesaretimiz vardır.Şunu biliyoruz ki,bu bedende yaşadıkça Rab’den uzaktayız.Gözle görünene değil, imana dayanarak yaşarız.
  Cesaretimiz vardır diyorum ve bedenden uzakta,Rab’bin yanında olmayı yeğleriz
  2.Korintliler 5:6-7-8

  Rab’be giden Hasan ve Aydın kardeşimizin dost,akraba,ve iman yoldaşlarına baş sağlığı diliyorum.

  Dilera kardeşimizin sağlığının iyiye gitmesine sevindik.
  Ezeli ve ebedi tabibimiz,Şifa veren Rab’bimiz İsa Mesih Kardeşimize sağlık versin.
  Amin.

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.